Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lenne értelme egy rajzos...

Lenne értelme egy rajzos témájú instagramot nyitnom? Tudok rajzolni valamennyire (mások szerint nagyon jól) de szerintem még van hova fejlődnöm. Lenne jövője egy ilyen oldalnak?

Figyelt kérdés
És ha csinálnék akkor angolul vagy magyarul irjak a postokhoz? És ha te néznél egy ilyen oldalt akkor az tetszene jobban ha csak egy stílusú lenne pl csak fekete toll rajzok vagy csak vízfesték vagy egyszer ilyen egyszer olyan ? A pappíra rajzolt vagy digitális rajzok tetszenének neked jobban? És nem fog elveszni a sok rajzos oldal közt ?
2018. dec. 10. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Igen. Mindkét nyelven. Az összes technikát használd. A papírra rajzoltak. Ha jól csinálod, nem.
2018. dec. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igen. Nyugodtan kezdd el. Mindegy milyen nyelven, de arra ügyelj, hogy ha angolul írod, akkor angolokat kövess be, velük kommunikálj. Semmi értelme sincs angolul írni a postok alá, ha csak magyarokkal beszélgetsz, magyarokat követsz be.

Ha tényleg olyan jól tudsz rajzolni, akkor biztos sikeres leszel. Egyébként meg nem tudnál küldeni egy képet egy rajzodról? Kiváncsi vagyok, és értékelném is :)

2018. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hazudhatnék kegyesen...de szerintem nincs értelme.

Először nézd meg ezeket, és aztán döntsd el, el fog e veszni a tiéd a sok ilyen között.


eleeza

denis_sarazhin

andreysamarin

willeys_art

savrosdamos

lyonfineart

colin_davidson_artist

johnlarriva


és még sorolhatnám.

2018. dec. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenesetre egy próbát megér. Ha valakit érdekel adri_art.02 néven talál meg. Véleményeteket (kritikàt) is szívesen fogadok!
2018. dec. 25. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Jók. Tényleg. Egészen másra számítottam így kérdés alapján. (Rossz tapasztalat, ugye.) Jól tippelem, hogy fotó alapján készültek?


Amennyiben ez te vagy. [link]

Én amúgy még ajánlom a Deviantart-ot, ott a követésen kívül aktív kommunikáció van, nem csak hozzászólások, hanem belső üzenetek, csoportok formájában.

2018. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen ez az én oldalam és fotóról csinálom csak egy kicsit mindig átalakítom. Gondolkodtam én is a deviantartról de ott sok profi van (nem mintha Instagramom nem lenne) de még lehet hogy csinálok.
2018. dec. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!