Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok egy megbízható weboldal...

Tudtok egy megbízható weboldalt ahova elmenthetem a munkáim?

Figyelt kérdés

Lényeg az hogy rengeteget írok és alkotok de attól félek egyszer elromlik a gépem vagy a telefonom szóval ezek nem biztosak. A kéz írásom pedig nem a legjobb megoldás.

Ebben keresek megoldást lehetőleg nem scam oldalt. Thx



2018. dec. 15. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
google fiokkal automatikusan van 15 giga tarhelyed a drive.google.com-on. oda kb. barmilyen fajlokat felmasolhatsz, google docs-szal akar online is szerkesztheted ha sima szoveg.
2018. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csicsky ***** válasza:

Én szintén el szoktam menteni az írásaimat (és minden mást is) egy külső merevlemezre. Azonkívül igénybe veszem a felhő alapú tárhelyeket is (a Google Drive is ez, amit az első válaszoló említett), konkrétan a MEGA tárhelyet használom (itt beállítható a magyar nyelv is, ha már regisztráltál):

[link]

A továbbiakról itt írnak:

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!