Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki gitárban segíteni?

Valaki gitárban segíteni?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz egy gitàrom, és màr elkepesztoen varom. kb 6-7 eve zongorazom, szoval zenei alap tudasom van, nem a nullarol kezdenem. viszont zongoraorak mellett gitartanarhoz nem lesz idom jarni, ezert esetleg ha van valaki aki szivesen elmond nekem 1-2 alap dolgot, akkor azt nagyon megkoszonnem. 😄
2018. dec. 22. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Jobb kézzel pengetsz, bal kézzel lefogod a húrokat. Ezt kell egyre ügyesebben csinálni.
2018. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És gitározni lesz időd? Van még mit tanulnod a zongorán vagy hobbi?
2018. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hat igazabol hobbi mert mar megtanultam

es eljarni orakra nem lenne idom hetkoznaponkent, viszont itthon gyakorolnj hetvegen vagy este, arra igen

2018. dec. 23. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljességgel egyetértek Kolompár Achillesz nevezetű kollégámmal, de kiegészítésképpen megjegyezném, hogy ha esetleg balkezes vagy, akkor fordítva kell csinálni.

Klasszikus gitárt akarsz művelni, avagy önnön éneklésedet óhajtod a hangszerrel kísérni? Előző esetben szerintem a meglevő zenei ismereteiddel meg tudsz tanulni gitározni egy Gitáriskola című kiadványból, utóbbi esetben ajánlom e célra a Muszty-Dobay féle Gitáriskolát és a hozzá kapcsolódó akkordjelzéssel ellátott dalgyűjteményeket. De a Youtube-on is találsz gitárleckéket szép számmal.

2018. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!