Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vígszínházban és bármely...

Tudniakaromazthogy kérdése:

Vígszínházban és bármely másik budapesti színházban hogyan lehet állójegyhez/pótszékes jegyhez jutni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az előadás napján a jegypénztárnál. De pontosan mennyivel kell az előadás előtt odamenni a jegyért, hogy még legyen?

2018. dec. 30. 01:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Potszekes jegyet a legtöbb színházban akkor árulnak csak, ha az összes sima elfogyott. Nem lehet előre foglalni, így nem is lehet tervezni vele. Illetve egyre kevésbé jellemző, hogy egyáltalán árulnak, sok darabon nincsenek potszekes helyek. A legbiztosabb, ha minden számodra érdekes előadás kapcsán megkérdezed a színházat, hogy mi a policy.

Amúgy nem éri meg, én párszor kaptam potszekes tiszteletjegyet, hát csak a tisztelet hiányzott belőle, konkrétan alig lehetett látni valamit. Ki van találva a nézőtér, ahonnan lehet látni, ott van szék is.

2019. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!