Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Hova írhatnám ki névtelenül a verseimet?

tudom h lehet... nm ebbe a kategóriába kelett volna irnom . de nm tudom h ez hova lenne jo . szoval bocsi😅

na de ... hova irjam ki a verseimet? írok és szeretek is . valami tanács?

jan. 5. 23:26  Privát üzenet  

A válaszok
Egy csomó irodalmi fórum van a neten, csak keress rájuk Google-ön.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 6. 00:45 Privát üzenet
LeonScottKennedy nevű felhasználó válasza:

Először lássuk, hogy megéri-e kitenni őket.

Itt is névtelen vagy, szóval másold be 1-2 versedet, aztán ha nem totál trash a dolog, akkor küldök neked linket a legnépszerűbb nemzetközi irodalmi megosztós oldalra.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 6. 03:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyik ismerősöm pénzmosásban vesz részt, tudom névtelenül jelenteni?
Ha névtelenül valaki bejelentêst tesz egy saját vállalkozásra azon belül egy pizzériára akkor a névtelen bejelentőnek ebből baja nem származhat?
Ha szeretnék felnyomni egy munkaadót a NAV nál azt hogyan tehetem? Lehetőleg névtelenül
Hol lehet ingyenesen online pszichológia tanácsadást kérni vagy akár csak beszélgetni valakivel névtelenül?
Segítséget kérek abban, hogy hol tudnám a verseimet feladni eladni vagy valamit kezdeni vele.!? Én valami könyvkiadóra gondoltam vagy valami ilyesmi.! Köszönöm:
Interneten hol tudom a verseimet versenyre beküldeni?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!