Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

2 ugyanolyan rajz közül melyik tetszik nektek jobban, szerintetek melyiket rajzoltam én?

A: [link]

B: [link]

Kérlek ne csalj és a "C"-t csak az után nézd meg miután döntöttél A és B között.

A C csupán a legfrissebb és legnagyobb rajzom és szeretném azt is véleményeztetni.

C: [link]

Köszönöm

Keress kérdéseket hasonló témákban: gép, másolat, Elfen Lied, rajz, anime

jan. 6. 00:39  Privát üzenet  

A válaszok

Én elsőre a "B"-t mondanám, szimplán azért mert legtöbbször külföldi rajzokról szoktak másolni az emberkék és a "B" lényegében egy magyar órarend. :)

Ennek ellenére mégis az "A"-t mondanám, mert az egy sokkal elnagyoltabb, kezdetlegesebb dolog. S szerintem, aki ilyeneket kérdez, az még kezdő lehet.

Szóval a kérdés alapján én az "A"-t mondanám.

Most megnéztem a "C-t" és azt hiszem, hogy eltaláltam az "A"-t.

Hasonló a stlíus de már látszódik a fejlődés.

Még pár év és nagyon komoly alkotásokat láthatunk tőled, az biztos! Ne add fel! :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 6. 01:34 Privát üzenet

Lényegtelen, mert mindegyikben van jó pár hiba.

Pl a kezek gumi szerűek, arányok nem jók, színezés se jó...

Azt hozzá kellene fűzni hány éves vagy (mert lehet korodhoz képest jó)

Anno 11-12 évesen rajzoltam így.

25N

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 6. 22:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

18 évesen rajzoltam

# 3/4Időpont jan. 7. 08:35 Privát üzenet

Nekem az A tetszik jobban, bár a B-nek jobb a szeme.

A C is jó, látszik a fejlődés.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 8. 14:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék venni egy 14 vagy 20 soros Steel vagy egy HLS acélbetétes bakancsot csak nemtudok donteni a kettő között mindkettő ugyanolyan ár érték arányban van és mindkettő nagyon tetszik szerintetek?
Miért nem hiszi el, hogy nekem csak ő tetszik? Attól még, hogy népszerű vagyok ugyanolyan ember vagyok mint bárki más?!
Van olyan dal (zeneszám) amit akárhányszor meghallgathatsz, évek múltán is, és ugyanúgy tetszik, és ugyanolyan jó érzés tölt el, mint amikor először meghallgattad?
2006 október 23. -a óta miért nem történt ugyanolyan balhé, tüntetés, mint ami akkor volt? Vagy forradalom, ha úgy tetszik.
Szerintetek az ciki, ha ugyanolyan farmert veszek, mint az osztalytarsamnak van, mert nekem is tetszik?
Tetszik Nick Jonas albuma? Nem ugyanolyan minden szám rajt? Mi a kedvenc számotok róla? Szerintem nem olyan jó, mint a Jonas Brothers CD-k?!

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!