Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 2 ugyanolyan rajz közül...

2 ugyanolyan rajz közül melyik tetszik nektek jobban, szerintetek melyiket rajzoltam én?

Figyelt kérdés

A: [link]


B: [link]



Kérlek ne csalj és a "C"-t csak az után nézd meg miután döntöttél A és B között.


A C csupán a legfrissebb és legnagyobb rajzom és szeretném azt is véleményeztetni.


C: [link]


Köszönöm



2019. jan. 6. 00:39
 1/5 anonim válasza:
100%

Én elsőre a "B"-t mondanám, szimplán azért mert legtöbbször külföldi rajzokról szoktak másolni az emberkék és a "B" lényegében egy magyar órarend. :)

Ennek ellenére mégis az "A"-t mondanám, mert az egy sokkal elnagyoltabb, kezdetlegesebb dolog. S szerintem, aki ilyeneket kérdez, az még kezdő lehet.

Szóval a kérdés alapján én az "A"-t mondanám.


Most megnéztem a "C-t" és azt hiszem, hogy eltaláltam az "A"-t.

Hasonló a stlíus de már látszódik a fejlődés.

Még pár év és nagyon komoly alkotásokat láthatunk tőled, az biztos! Ne add fel! :)

2019. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, mert mindegyikben van jó pár hiba.

Pl a kezek gumi szerűek, arányok nem jók, színezés se jó...


Azt hozzá kellene fűzni hány éves vagy (mert lehet korodhoz képest jó)


Anno 11-12 évesen rajzoltam így.


25N

2019. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 évesen rajzoltam
2019. jan. 7. 08:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az A tetszik jobban, bár a B-nek jobb a szeme.

A C is jó, látszik a fejlődés.

2019. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is az A-ra tippelnek. Amugy a Cvel kapcsolatban az a nehez, hogy ha ilyesmit fenykepezel, akkor sokszor torzul a rajz
2019. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!