Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan lehetne kiadatni a...

Hogyan lehetne kiadatni a verseimet? Nem baj, ha százezreket kell fizetni a kiadatásért, csak kellene egy jó kiadó!

Figyelt kérdés
Elég jókat írok az utóbbi időben, és úgy gondolom, ismertté tudnék válni. Na de hol érdemes próbálkoznom? Válaszotokat előre is köszönöm! 17L
2019. jan. 10. 13:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá arra a kifejezésre, hogy "magánkönyvkiadás". Elolvasgatod a találatokat, és a neked legmegfelelőbbnél kiadatod.
2019. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy vannak 100ezreid erre!

Ha lennének, akkor alapdíjas tarifával már telefonon érdeklődtél volna több kiadónál/nyomdánál.

Először ne számíts arra, hogy illusztris könyvkiadó nevét adja.

2019. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Te aztán tudod mennyi pénzünk van... :D
2019. jan. 10. 14:06
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A konyvmuhely.hu t megnéznék a helyedben. Én ugyan nem "használom", de elég jónak tűnnek. Kérést egy árajánlatot, ha tetszik megbeszélitek a konkrétumokat, ha nem akkor keres el egy másik kiadót.
2019. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Most mondom nincsenek jó verseid.

A vers az író tükre.

Radnótitol mai napig elsirom magam, pedig annyiszor olvastam már el, szavaltam már el...


De aki 17 évesen ilyen stílusban ír, az nem lehet jó költő.



Cáfolj meg!

2019. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5-öske, gondolj amit szeretnél. Én nem vitatkozom. Majd a kiadónak bizonyítok, neked nem fogok, mivel nem érdekel a véleményed. A normális válaszokat pedig köszönöm! :)
2019. jan. 10. 15:59
 7/26 anonim ***** válasza:
43%

#3 [kérdező]

Igazad van, nem tudom, mennyi pénzetek van. Nem is érdekel.

Javaslom viszont, ha annyi rengeteg pénzetek van és áldoztok is a témára, alapíts magán-könyvkiaót!

Versesköteteddel be is futhatnál a nagyok közé.

2019. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

A kiadónak nem kell bizonyítanod, a magánkiadásban pont az a lényeg, hogy bármit kiadnak, ha jó helyen eleget fizetsz. Nyilván olyan kiadót kell keresned, ahol passzolsz a portfólióba, azaz foglalkoznak verseskötetekkel, de kb ennyi.

Attól még nem leszel jó író, sem jó költő, hogy magánkiadásban meg tudsz jelenni. Bocs, ha kiábrándítalak.

2019. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Minden héten elröppen egy ilyen vagy ehhez hasonló saját magától elszállt tinilány/fiú kérdése a témával kapcsolatban. Ezzel szemben hány befutott költőnk van?
2019. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elszállva, egyszerű kérdést tettem fel. Aki normálisan válaszolt, annak örök hála. :)
2019. jan. 10. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!