Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Egy bizonyos verset keresek! Valaki tud segítteni?

Szóval a vers egy lóról szól (azt hiszem még is hal) nem óvodásoknak íródott és szomorú. Egy éve hallottam és most jutott eszembe, de sehol nem találom. Azt hiszem nő írta, de abban sem vagyok biztos! Kérlek segítsetek! Tudnátok segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vers, , fontos, szomorú

jan. 10. 22:06  Privát üzenet  

A válasz

[link]

??

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 11. 16:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már mindenhol kerestem, de még mindig nincs meg

# 2/2Időpont jan. 11. 22:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok olyan weboldalt, magyar vagy külföldi, ahol film címeket lehet megtudni egy bizonyos jelenet, leírás szerint?
Ha minél többet megakarok tudni bizonyos épületekről, akkor hol érdemes kutakodnom?
Miért van az, hogy bizonyos szinkronszínészeket minden második film szinkronizálásánál használják, másokat pedig szinte soha?
Fontosnak tartod, hogy bizonyos szintig egy művész eltudja magyarázni a saját művét? Bizonyos dolgokat belőle? Vagy öntudatlanul alkasson, a "tudatalattija" beszéljen helyette?
Az egykori Fonográf és Omega együttesek bizonyos számainak szintetizátor szólamaira lenne szükségem. A külföldi oldalakon értelemszerűen nincsenek ezek fent. Hol tudom megnézni...
Tundátok segítteni pls. Hogy lehetne megcsinálni, hogy egy bizonyos oldalt ne tudjon megnyitni egy illető? Vakahogy megkéne csinálni hogy netudjon arra az internetes oldalra...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!