Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik jobb manga színezéshez...

Melyik jobb manga színezéshez a Copic sketch vagy a Brushmarker?

Figyelt kérdés
Én ezt a két filcet használnám de nem tudom melyik lenne jobb azt tudom hogy a copic sketch drágább de az ár nem igazán számít

2019. jan. 10. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez két nagyon közeli minőség, a copic talán egy árnyalattal jobb, lassabban szárad, jobban összemoshatók a színei. Annyi még, hogy a Copic kupakja sokkal közelebb áll ahhoz a színhez, amit belül is tartalmaz. Vásárlás előtt mindeképpen próbáld kia Brushmarkert, mert én már jártam úgy, hogy sötétebb árnyalatot vettem, mint szerettem volna. Én mondjuk mindkettőt (igaz, én Promarkert) használok, együtt, kombinálva a kettőt, mivel, ahogy említetted, a Copic drágább.
2019. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!