Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 3700 forintért vettem egy...

3700 forintért vettem egy pasztell fixálót. Lefújtam vele a pasztellrajzom, de továbbra is fog. A fénymásolósnál nem hajlandóak beszkennelni, merhogy tönkre megy a gép. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A fixáló Conté á Paris, elvileg minőségi márka. Többször is átmentem vele a rajzon, de szinte semmit sem ér. Most akkor kidobtam majdnem 4000 forintot az ablakon?

Mit tennétek a helyemben? A városomban sajnos nem tudok más helyről, ahol ekkora méretben tudnának szkennelni.

Vigyem vissza a művészellátóba? (Blokk megvan)

Szörnyen bosszantó ez az egész.



2019. jan. 15. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Lamináltasd!
2019. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj át rajta még 2x, aztán vegyél olcsó, ragadós hajlakkot és azzal is még 3x. Nem viccelek.

Üdv, egy hivatásos

2019. jan. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1500 ért lehet venni fodrász kellékesben nagy kiszerelésű hajlakkot.


Ha szkennelni szeretnéd lehet kapni nagy áttetsző műanyagot 1200 fele van az A2 es a hobbiboltban s méretre vágod - a további lépés logikis.

2019. jan. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak a hajlakk segített.

Amúgy a szkennelésnél alaptalan a félelmük.... Ha le is potyog pár porszem, simán le lehet törölni az üvegről. Nekem inkább az a bosszantó, hogy lusták segíteni neked a fénymásolóban..

2019. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!