Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Mennyire van baj az ember lelki állapotával, ha József Attila kései költészetében találja meg önmagát?

Tudom, hogy nincs bocsánat verse, pl. Mintha én lennék.

jan. 19. 14:43  Privát üzenet  

A válasz
Kicsit depis vagy. Kérdés, hogy ez ideiglenes téli hangulat vagy tartós. Utóbbi esetben pszichológushoz kell menni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ma 21:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy csupán egyetlen előadó (Hobo) mondja, énekli színházban József Attila verseit?
József Attila-Áldalak búval, vigalommal c. verse miről szól?
Mondanátok zord, fagyos téli verseket?
József Attila. Karóval Jöttél. Című verséről (tudna) nekem valaki valamit írni, hogy miről is szól? Van saját elképzelésem, de szívesen fojtatnék egészséges vitát bárkivel.
Milyen évszakban írta József Attila az Altató című versét?
Hogyan lehet költőként József-Attila díjra pályázni?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!