Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan legyek zenész?

Shiape kérdése:

Hogyan legyek zenész?

Figyelt kérdés
Rég óta írok szövegeket verseket, körülbelül 6 éve ebben volt hogy egy-két hónap kiesett. De világéletemben szerettem a zenét főleg a rappet, szövegcentrikus műfaj. Milyen úton lehet elindulni ezzel? Sosem vettem még fel egy szövegem sem, nem próbálkoztam. Mit lehet csinálni? Hogy lehet bepróbálkozni? Az hogy feltöltök YouTubera zenét az nem hinném hogy vinne bármerre is.

2019. febr. 4. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hangszeren játszol? Amiről te beszélsz, az előadó, nem zenész. És ezzel nem a rapet próbálom degradálni, hanem tényszerűen egy MC az nem zenész.
2019. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megélni ebből nem fogsz. De ha szereted csinálni csináld. A YouTube jó kezdés, de minőségi anyagot tegyél fel, ne mobillal felvetteket. Aztán kereshetsz fellépéseket, ha már elég jó vagy.
2019. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na ezért nem fogod vinni semmire! Aki a média világában azt mondja, hogy a youtube nem visz semerre 😄😄
2020. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!