Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak olyan fiatalok, akik...

Vannak olyan fiatalok, akik nem a mai kor kultúráját, inkább a régi zenéket, filmeket stb. szeretik, mert egyszerűen közelebb áll hozzájuk? Van-e olyan, aki kifejezetten gyűjtő vagy komoly rajongó, akár zenék, akár filmek terén?

Figyelt kérdés

Írjátok meg, ki mit szeret nagyon a régi időkből, annak ellenére, hogy fiatal, mondjuk max. 35-40 éves.

Kinek milyen jelentős gyűjteménye van valamilyen témakörből?


2019. febr. 4. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:
A régi alatt 2000, de inkább 1990 előttit értek.
2019. febr. 4. 17:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ó igen, mindig is a letűnt korok fiának éreztem magam és visszavágytam a múltba, főleg a 60-as évekbe mint Britannia normann meghódítása 1066-ban, vagy a dicsőséges kereszteshadjáratok a Szentföldért. Filmek ilyenkor még nem nagyon voltak és zene csak lanttal eljátszott népdalok és gregorián kántálás, de van kard és páncélgyűjteményem, és edzésben vagyok hogy használni is tudjam őket.
2019. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok ám!
2019. febr. 4. 18:24
 4/4 anonim válasza:

Zenék pl. Beatles, Rolling Stone, Bon Jovi, Bonnie Tyler, Simon and garfunkel, Bryan Adams, Guns N' Roses, Rod Stewart, Elvis Presley...

Filmek: imádom Kabos, Jávor, Turay, Latabár, Sinkovits, Latinovits filmeket

A kedvenceim pl. : A tizedes meg a többiek, az új rokon, egy bolond százat csinál, férjet keresek, Janika, a körhinta ...

Régen voltak posztereim, plakátok.

22 N

2019. febr. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!