Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak olyan lányok akik...

Vannak olyan lányok akik szeretnek alkotni valamit?

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 13:17
 1/10 anonim válasza:
100%
Nyilván igen.
2019. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészen pontosan mit? Profi képzőművészet beleszámít?
2019. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bármi ide tartozik, a festés, a rajzolás, a versírás.
2019. febr. 26. 13:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igen, van.
2019. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy vannak. Ez mégis milyen kérdés?
2019. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen kérdés, egy csomó szabadúszó művész nő manapság...
2019. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én írok.

18/L

2019. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezt elsősorban az itt lévő emberektől kérdeztem, mivel az ismerettségi körömben senki se végez ilyen tevékenységet.

Ui: Köszönöm a kommenteket.

2019. febr. 26. 18:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt jelentkezik még egy. (Rajzolok)
2019. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Rengeteg művészeti ágon dolgozgatok kis vállalkozásom alatt.


Grafika, szobrászat, fotózás, 3D modellezés s nyomtatás, szabás-varrás, de barkácsolok és kárpitozok is.

Ami tetszik vagy megihlet s van ötletem azokat mind bevázolom a vázlatkönyvembe (2. Vaskos A4-es könyvem lassan megtelik).


Van hogy az éjjel közepén felkelek s magamhoz veszem a ceruzát, felvázolom az ötletemet amivel felkeltem, majd alszok vissza.


Jelenleg az egyik fantasy kutyusomat modellezem.

Aminek alapja purhab (az OBIban mindig megnéznek, mivel magassarkús elegáns megjelenésű nőnél fura látvány a 10 puthab és a fűrész)

Az alapot átdolgozom. A végleges kis szőrmók 70cm marmagasságú fekete-ezüst bundás, fogai, szemgolyói és csontozata műgyanta lesz s rajta a szilikon izomzat +nyelv és pofa rész így reálisabb lesz.


Ezelőtt diplomaosztóra párom tesójának könyv kialakítású dobozt csináltam.

Fekete bőr kötés, vörös bársony belsővel, ami tartalmazta a saját készítésű bonbont s a glavírozott tollat.


A kutya mellett üzleti projekten dolgozom. 50 könnyen sokszorosítható terméket fogok bemutatni, amik mégis egyediek lesznek s fel lesz tüntetve weboldalamon, ami szerkesztés alatt van szint úgy.


Nagyon hiányolom az emberekből a kreativítást.

Ezelőtt ahol dolgoztam egy kis csapatban egy gyógyszergyártói cégnél... Nos rengeteg olyan alapanyagokat dobáltak lomiba amiből az akkori fizum 2x esét kihoztam.

Csak pár eszközzel kellett bővülnöm. 😊


Volt kollégákkal csak az ingyen alapanyag miatt tartom a kapcsolatot, holott tudom, hogy nem kedvelnek 😂


A betegtájékoztatók közé szoktak ezüst elválasztó lapot is rakni.

Abból ajándékfobozok készülnek, egyedi sablonvágót készített ismim a terveim alapján így nem kell vacakolni s lehet sokszorosítani, precízen haladni.


A jobb műanyag lapokból dobozok, origami lámpák, szabásminta sablonok készülnek stb.


Anno helyre kellet hozni egy apróságot odabent és meglepően rutinosan fogtam és kezeltem a fúrót, szerszámokat - akkor "buktam le" mikkel foglalkozok még.


Mindenki fiatal törékeny kislánynak néz a mai napig. Holott 26vagyok.


Állat is tudok lenni 😂

Haverom látott biciklizni és lesokkolva írta "közveszélyes vagy b@$7ki!". (6,5km-t letekerem 12-13perc alatt kényelmesen 😊)


Nagyon hiányolom a hozzám hasonló kreatívabb társaságot. 😔

Művészeti suli ezért hiányzik picit.


Nah ott minden szakra beengedtek miután gyorsba lefutottam a saját óráimat, mentem is a másik szakokra.


A tanárok elnézték s szívesen fogadták az érdeklődésemet, így másba is betekinthettem s el-el tanulhattam dolgokat. ^^

2019. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!