Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ártól függetlenül ( 5-600...

Ártól függetlenül ( 5-600 ezer forint alatt ) milyen eszközt érdemes hoppy és építészeti rajzolásra?

Figyelt kérdés

Építész ismerősömnek szeretném venni, szeret rajzolni, és szeretné a digitális rajz tudását fejleszteni. Van már egy wacom intuos táblája számítógéphez, de előny ha hordozható, bárhol használható.

Amire én gondoltam : a microsoftnak vannak termékei a surfacebookhoz, esetleg egy újabb ipad/ipad pro + az új apple pencil, vagy valamilyen más táblagép.

Köszönök minden választ!



2019. márc. 7. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Miért ezt ajánlottad? Próbáltad? Vagy van valami tulajdonsága,ami a versenytársakkal szemben előnybe juttatja?
2019. márc. 7. 11:41
 3/3 anonim válasza:

Ennyi pénzért egy Wacom MobileStudiot lehet venni. Ami lényegében ugyanolyan mint egy Cintiq, de számítógép nélkül is használható. Egy teljesértékű Windows 10 van rajta.


Az iPad Pro rajzra nagyon jó, építészetire is használják elég sokan. Itt IOS van, az évvéglre ígérik rá a teljesértékű Photoshopot és más Adobe termékeket is.


Mindkettőnek van előnye és hátránya is. Én azt ajánlom, hogy nézzetek pár összehasonlító videót ebben a témában. Próbálok keresi párat.

2019. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!