Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 17/F Budapesten van fiatalokna...

17/F Budapesten van fiataloknak kezdő színjátszó kör?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni, de eddig az interneten nem nagyon találtam semmit, abban sem vagyok biztos, hogy ilyen korban már nem-e késő elkezdeni

2019. márc. 16. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is rendkívül érdekelne.

16 esztendőm során rengetegszer kerestem amatőr színjátszó társulatot a közelben, de egytől egyig felnőtteknek szólt, vagy profiknak.

Nekem mindig is azt a közhelyt hajtogatta a környezetem, hogy soha nem késő belekezdeni a színjátszásba.

Nos, ha Shakespeare szavait komolyan vesszük, a legnagyobb színpadon már a szülészszobától kezdve játszunk, mint életünk darabjának leghitelesebb színészei (az eredeti idézet persze nem így hangzik, de merem remélni, hogy ha efféle ambícióid vannak, akkor ismered ezt a nagyon híres szállóigét).

Szóval én azt mondom, ne adjuk fel a keresést, hanem esetleg egymással a kapcsolatot fenntartva keressük fel egymást az esetleges újabb értesüléseinkről a témával kapcsolatban.

2019. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen van! Marczibányi téri művelődési központban Kerekasztal nevű diákszínjátszó csoport, a honlapon megtaláltok minden infót, kedvesek nagyon! Fiatalabb korosztálynak a Kaktusz vagy a Dominó csoportot tudom javasolni, ott is nagyon segítőkészek, befogadóak, és senki sem várja el hogy profi legyél. Amennyiben pedig profibb részre vágyna valaki Földessy Margit színitanodája is a Marczibányi téren "fut", de az ilyen várólistás történet, de akik odajárnak szokták szeretni azt is.:)
2019. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második válaszoló!

Az első válaszoló személyében írok most köszönetet.

Köszönjük!

Utána fogok nézni a színjátszócsoportoknak, amiket ajánlottál.

2019. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végül mire jutottatok?
2019. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem tudom aktuális-e még, de holnaptól indul szintén a Marczibányin 14-16 éveseknek csopi. A vezetőnk mondta, hogy hívhatunk még embereket, szerintem titeket is szívesen látnak, később is lehet csatlakozni ha jól tudom. Privátban írok elérhetőséget!
2019. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jszeniko válasza:
Engem is erdekelne, tudnatok nekem is kuldeni elerhetoseget?:)
2019. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom ezt bárki fogja-e látni, de azóta találtatok? Bekerültetek? Nekem ugyanaz a helyzet, most így 16-17 évesen kezdeném el a színjátszást, de nem igazán van tapasztalatom...
2020. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!