Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tanulhatnék meg zongorá...

Rtaerzkuwsukt kérdése:

Hogyan tanulhatnék meg zongorázni tanár nélkül? Meglehet tanulni kellő idő és pénz befektetésével úgy zongorázni mint Fischer Annie vagy mint Mozart?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvek, internet, kották, végtelen sok gyakorlás. BÁRKI meg tud tanulni zongorázni, csak ha Mozartnak ez 3 évbe került, lehet neked 30-ba fog. Én dobolni tanultam meg teljesen egyedül. 10 év alatt és alapfokon.
2019. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mozart előbb tudott kis túlzással zongorázni, mint beszélni. Azt hiszem, erről lecsúsztál már.
2019. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, meglehet tanulni ugy, vagy kozel ugy zongorazni, javaslom felvetelizzel a Juliardba. Egyebkent Mozart hegedulni is tudott. Hegedulni nem akarsz ugy mehtanulni mint Paganini?


[link]

2019. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem, nem lehet, nem is értem, hogy gondolja valaki...annyit tanulhatsz meg tanár nélkül, hogy melyik hang hol van a zongorán. :D
2019. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!