Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha megtehetnéd, adakoznál a...

Ha megtehetnéd, adakoznál a Notre-Dame újjáépítésére?

Figyelt kérdés
Vagy már el is határoztad, hogy adsz valamennyi pénzt?

2019. ápr. 17. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem, rohadtul hidegen hagy.
2019. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Az a pár ezer amit erre tudnék fordítani semmire se lenne elég. Még egy évi bruttó fizum se, pedig nem keresek rosszul.
2019. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
33%
2019. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Azt hallottam, egy cég 100 millió eurót ajánlott fel. És ez csak egy felajánlás. A végén még kaszálnak is egy csomót a franciák az állítólagos baleseten. Én nem adakozom.
2019. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Amíg vannak éhező gyerekek, öregek, addig nem épületekre költeném a pénzem.
2019. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Én már adakoztam, pedig ateista vagyok, de kulturális szempontból fontos épületnek tartom. És megy az adakozás párhuzamosan azzal, hogy éhezőkre, öregekre is gondolok.


(nem vagyok milliomos, még mielőtt azt gondolnátok, csak a lehetőségekhez mérten szoktam adakozni)

2019. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Előbb égetném el a pénzt mint hogy templomokra költsem,de amúgy is a helyi állatmenhely kap havi adományt.
2019. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert szerintem számtalan jobb helyre is kerülhet az a pénz, ahol többet segít.
2019. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hogy lehet az, hogy a hatos válaszolón kívül ilyen kulturálatlan, barbár emberek élnek még mindig Magyarországon?

Én is ateista vagyok, de nekem a Notre-Dame nem egy templom, hanem a világ egyik legszebb kulturális kincse, és ez nem frázis.

Akármilyen kis összegről van szó, az mind számít.

Nem propagálok, félreértés ne essék, csak kíváncsi vagyok, miért lettek a magyarok ilyen korlátoltak.

Látta már az itt válaszolók közül valaki azt a katedrálist?

Vagy csak a gyűlölet, irigység, a műveletlenség beszél belőletek?

Szerencsére nem mindenki ilyen, de ennek az oldalnak a közönségére és a közömbösségére - tisztelet a kivételnek - ez jellemző.

Szégyen.

2019. ápr. 17. 17:02
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
5. barbár vagyok. A hadiiparra költött állami pénzekből 10 Notre Dame-t is fel lehetne húzni lazán. Miért az átlagember adakozzon ilyesmire, amikor még a francia kormány is komoly pénzeket különít el váratlan katasztrófákra. Én támogatom az idős Édesanyámat, és nem én gyújtottam fel a katedrálist. Szóval egy csepp lelkiismeret furdalásom sincsen.
2019. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!