Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Digitális rajzolásból pénzt...

Digitális rajzolásból pénzt csinálni melyik oldalon tudnék? (Passzív jövedelem)

Figyelt kérdés
Pl Shutterstock, Istock, Dreamstime jó ilyesmire? Vagy van más jobb alternatíva? (Kezdő vagyok)

2019. ápr. 22. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy passzív jövedelem. Megrendelésre kell dolgoznod, amit a megrendelő akar azt csak neki megcsinálod, ezért fizet.
2019. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról, hogy pl fotósok raknak fel ilyen oldalakra képeket és minden letöltés után kapnak 25 centet. Nem sok, de sok kicsi sokra megy. Ilyenre lennék kíváncsi
2019. ápr. 22. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászóló kicsit el van varázsolva. :D


Az a passzív jövedelem ha ezekre a stock oldalakra gyártasz fotót, grafikát stb, de ezek nem összetett dolgok hanem alapanyag amit mások fel tudnak használni a saját munkáikhoz. Ha viszont rendes rajzokat szeretnél eladni arra ezek az oldalak alkalmatlanok. Arra ott vannak az online műkereskedések mint pl a saatchiart.com.

2019. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a stockügynökségeknél is akad bőven komplexebb grafika. Ha a kép így is, úgy is elkészül, akkor nem sok extra munka a feltöltés és kulcsszavazás, akár még meg is érheti. A fentiek mellé még az Adobe stock-ot (volt Fotolia) ajánlanám.
2019. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, ilyesmire gondoltam én is, a tradícionális is érdekel
2019. ápr. 22. 21:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezeken a stock oldalakon a közzététel nem jár költséggel ugye?
2019. máj. 6. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdező is álomvilágban él kicsit. ár kezdőként én is ilyen voltam.

Több oldalon kell reklámoznod magad, kis bemutatót az eddig képeidből. És még ott a Pateron, ahol folyamatos aktivitásért az emberek támogatni tudnak. Ne gondolj sokat, kezdőként ha szerencsés vagy, már összetudsz kaparni havi $1-2-t.

2019. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!