Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Budapesten ismertek amatőr...

Budapesten ismertek amatőr színjátszóköröket? Kifejtve lent.

Figyelt kérdés

A húgom 14 éves, nagyon szereti a színházat, érdekli a színjátszás, az irodalom, és szeretne valami ehhez köthető közösség részese lenni. Olyan színjátszókört, csoportot, közösséget keresünk ami tényleg amatőr, befogadó, és minden előzetes színészi tudás (már ha ilyen van egy ennyi idős gyerek esetében:)) nélkül jól érezhetné magát, nincs versengés. Nem az a cél, hogy innen SzFE vagy ilyesmi, nem neki való a színészet mint hívatás, nem az a típusú ember aki ezt bírná (pedig szeretne amúgy:( ) csak annyi, hogy kicsit kiprólbálhassa magát ilyen téren.

Lehet hogy kicsit furcsán fogalmaztam meg, de a lényeg úgy vélem értehtő, szóval ha valaki ismer ilyet Budapesten, az ne tartsa magában:)



2019. máj. 7. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

De sajnos én se tudok ilyet mondani.:/

2019. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Marczibányi téri művelődési központban (II.kerület) Kaktusz nevű színjátszócsoport pont ilyen! Évekig jártam, imádtam, most felvételi miatt hagytam abba. A csoportvezetők is nagyon kedvesek, sokat játszottunk, egyáltalán nem volt nyomás, mindenki kedves! A Marczibányi honlapján minden infót megtaláltok,nyáron amúgy szokott lenni tábor oda is tudtok jelentkezni. Szívből ajánlom, ha bármi kérdésetek van írjatok nyugodtan!:)
2019. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindenképp megnézzük:)
2019. máj. 9. 22:42
 4/5 anonim válasza:
Ász Drámaiskola
2019. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén a marczibányin fog most indulni egy új, a vezetőnk mondta is hogy gyűjtsünk embereket 14-16 éveseknek, írj ha érdekel és megadom az elérhetőségét.
2019. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!