Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti olvasnátok verseskötetet?

Ti olvasnátok verseskötetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a kérdésem volna, hogy Ti szívesen olvasnátok-e verseskötetet, mai huszon - harmincon -éves "korabeli" költő(k)től? Volna esetleg valami, amitől szívesebben a kezetekbe vennétek egy verseskötetet, mint mondjuk egy regényt? Illusztrációkat igényelnétek a kötetbe?

Nagyon nagyon szépen köszönöm előre is a válaszotokat! :)

/Szóval igen, én egy ilyen huszonéves költőféle volnék../

A kötetet valódi könyvformájában, vagy ebook -ban olvasnád szívesebben? Vagy ez mindegy? Illetve mennyit fizetnél egy ilyen kötetért (amiben kb. 100 db vers van)?

Jó sokat kérdeztem, tudom, s ha megtisztelsz a válaszoddal, bőven jó, ha csak a Neked szimpi kérdés(ek)re adsz válasz(oka)t, minden válasz nagy SEGÍTSÉG nekem. :)

Üdv, fiúknak nagy pacsi, lányoknak nagy puszi.



2019. máj. 20. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A helyesírásod és fogalmazásod alapján nem.
2019. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt még lehagytam, hogy alapvetően a kedves, jó érzésű és barátságos, intelligens emberek a célközönségem, őket szeretném megszólítani! Tudom, hogy vagytok páran! :) Kérdés, ide találtok-e az oldalra. :-D Mert akkor nagyon érdekelne a véleményetek!


És azért kérem a segítségetek, mert angolul ki lesz adva a kötet (ez határozott terv), de nem tudom magyarul érdemes-e, mivel sokkal kisebb piac, de ha már volna pár érdeklődő, talán érdemes. Persze tudom, nem csak innen kell "igényt felmérni", így nem csak innen fogok tájékozódni, természetesen, s lehet itt senki nem is ad érdemi választ nekem, ez is benne van, de hátha, én reménykedem.


Üdv Honfitársak ;)

2019. máj. 20. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak olvasnék, hanem olvasok is verses köteteket, azonban megválogatom, hogy mely költő kötetét veszem a kezembe. A költő életkora nálam nem játszik szerepet, azonban az, amit, amiről és ahogyan ír, meghatározó.

Az illusztráció lényegtelen számomra (sőt, zavar), ugyanis bírok olyan képzelő erővel, hogy a versek tartalmát megjelenítsem magamban.

Ebook-ot még nem olvastam, nem is tervezem, mivel számomra fontos a könyv érintése.

Hogy mennyit fizetnék érte? Erre így nem tudok választ adni, hiszen a pénz az egy értékmérő, amelyért cserébe értéket szeretnék kapni. Az teljesen mindegy, hogy hány vers szerepel a kötetben, azok tartalma a lényeg. Van egy olyan József Attila kötetem, melyben 40 verse szerepel, egy antikváriumban találtam rá, 30 ezer Ft-ot adtam érte! Igaz, ez egy korlátozott számban és régen megjelent példány.

2019. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves #3 -as!:)

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásod, és hogy időt szántál a megírására!:) Sokat jelent!:)

2019. máj. 20. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még ismeretlen, vagy kevésbé ismert kortársak műveit inkább válogatás formában venném meg, ahol tőbb szerző 3-5 verse lenne.

Ha csak nem valami nagyon egyedi az illusztració akkor nem igazán érdekelne.

Nem darabra mérem az árat, sajnos én bemegyek egy könyvesboltba, cím alapján választok egy könyvet, és beleolvasok. Azért sajnos mert ha túl drágának találom, de mégis érdekel, akkor minden nap bemegyek és beleolvasok. Ha nagyon tetszik, akkor megveszem.

Szerintem ma a dedikálások mennek leginkább. Úgyhogy be kell promóznod a könyved, vagy magadat és a könyved, majd jó esetben rettentő sokszor le kell írnod a neved. A max. akkor is 3000 Ft.

2019. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves #5 -ös! :)

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásod! :) Jegyeztem, amiket írtál! :)

2019. máj. 21. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!