Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Pécsen hol kapható fekete...

Pécsen hol kapható fekete töltőtoll tinta?

Figyelt kérdés
Holnap megyek be Pécsre és kevés időm lesz, szóval nem érek rá ide oda bemenni megnézni. Hol van a legnagyobban esélyem kapni ilyet? [link]

2019. máj. 20. 15:11
 1/5 anonim válasza:
BÁRMELY nagyobb papírbolt.
2019. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez nem így van! Mert például ott a Pirex ahol rengeteg mindent nem kaptam! És egy csomó helyen van még papír bolt, de ne tudom melyikben kapok biztosan. Egy kis falúban lakok ahol nincsenek ilyenek, és alig fél órám lesz a buszig, ha azt nem érem el 3 órát kell várnom.
2019. máj. 20. 20:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy is pontosan 20- 25percem.
2019. máj. 20. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Kereskedők házában, Aranyecsetben nézném meg a helyedben ott nagyon sok minden van. Bár szerintem is szinte bármely papírboltban találsz ilyet, de látom biztosra akarsz menni.
2019. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, ritkán járok csak be Pécsre. Köszönöm legközelebb ott fogom megnézni.
2019. jún. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!