Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Kenny Drew kottákat honnan lehet szerezni?

Jazz zongorázok és nagyon szeretem Kenny Drew munkásságát, eddig hallás alapján amit tudtam próbáltam utánajátszani, és ez így szép és jó, meg fejlődök is tőle, de néhány számát jó lenne leírott formában megszerezni.

Tudtok ajánlani boltot, vagy valami oldalt ahol találok néhány kottát tőle?

Érdekes de abban a pár kötet Real Bookban amim van sincs egyetlen száma.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Drew, kotta, jazz, zene, Music, dzsessz, piano, zongora, bolt, guido rossum

máj. 21. 12:54  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudnék szerezni Mozart! Musical kottákat?
Waffen SS fúvószenekari kottákat megsemmisítették?
A következő dalokhoz keresek hangjegyes kottákat (olyat, amin nem csak a szöveg van és felette az akkordok, hanem hangjeggyel benne van az is, amit énekelni kell). Aki egyet is...
Hol tudok INGYENESEN zongora kottákat letölteni?
Honnan lehet szerezni Pintér Béla zongora kottákat? (FONTOS)
Tudnátok anyák napjára illő dalok kottákat küldeni?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!