Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A magyarok nagyátlagban...

A magyarok nagyátlagban tényleg ennyire buták, vagy ez csak egy réteg?

Figyelt kérdés

Nemrég youtubeon megnéztem egy nemzeti témájú videót, lementem a kommentekhez és amiket olvastam az lényegében egy cirkusz volt. A magyarságról volt szó. És mindenki jött a szitkozódásokkal és az álltudományos marhaságokkal. Mintha jobbágyokat eresztettek volna össze egy tudományos vitára, megfűszerezve egy kis nemzeti politikával.


Nos én alapból szeretem a hazám, de ha ilyenek képviselnek minket, akkor csak lapítani támad kedvem.


Nyilván aki ismeri a jelenséget tudja miről van szó.



2019. aug. 20. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Példát tudsz írni?

(egyébként az ostobák a leghangosabbak máshol is)

2019. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod.
2019. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Az átlag ember hülye. De nagyon.

A budapesti irodai dolgozok statisztikailag már átlag felettiek és annak a rétegnek a nagyja is ostoba, mint a kő. Simán értetlen vagy jobb esetben szakbarbár.

Akkor mit vársz a mű internet hozzáféréssel rendelkező vidéki autószerelőtől, aki sosem hagyta meg el a megyét, ahol él?..

2019. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy jóval butább,megvezethetőbb, tájékozatlanabb, mint egy külföldi.

Mellé meg rohadt arrogáns is.


Azért az se véletlen, hogy lassan mindenben tokutolso az ország, meg h ennyi dagadt ember van itt.

2022. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!