Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az amerikaiak hülyék vagy...

Az amerikaiak hülyék vagy csak tudatlanok?

Figyelt kérdés

Egyszer fel volt ajánlva egy amerikai/nyugati oldalon tanácsnak, hogy önkéntesnek lehet menni, ha akarsz ismerkedni.


Erre én azt válaszoltam, hogy menjen valaki más, szemetet szedni ott van az ahhoz alapított cég, a kutya meg állatmenhelyek pénzmosásra valók, és a hajléktalanok...nem fogok semmirekellő alkoholistákon és bűnözőkön úgymond segíteni. Itt arra a bizonyos etnikumra gondoltam. Erre kaptam a választ, hogy s.eggfej vagyok.


Kérdezem én, az amerikaiaknak (de lehet más nyugati országot is mondani) nem meg vannak a saját csapnivaló, tróger etnikumai vagy társadalmi rétegei? Miért kéne én segítsek nekik és miért vagyok s.eggfej ha nem akarok?


2019. okt. 2. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Itt most veled volt a gond.

Ők üzletet ajánlottak: dolgozol nekik (ingyen), cserébe segítenek (ismerkedni, amiből hasznod lehet).

Ha ez az üzlet neked nem megfelelő, akkor ne fogadd el.

Szidni őket ezért felesleges. Mindenki maga akar jól járni.

2019. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem pont magyarként nem kéne lehülyézni más nemzeteket. Sajnos már ez a nép sem az eszéről híres.
2019. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Az "amerikaiak hülyék" azért terjedt el elsősorban, mert ha belegondolsz, nagyon kevés saját találmányuk, saját termékük van, jobbára mások farvizén futtatták be a magukét (azaz lekopizták).

Azok után pedig, hogy egy ilyen dilettáns senkiházit választottak meg, mint Trump, tényleg kételkedem az épelméjűségükben.

2019. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
90%

Én sem tartom szerencsés megnyilvánulásnak, hogy egyszerűen lehülyézed az amerikaiakat. .

Sok országban vannak olyan önkéntesek akik segíteni akarnak másokon. Nincs ezzel semmi baj, de gondolom Te, nem megfelelő stílusban mondtál nemet és kaptad ezért ezt a minősíthetetlen jelzőt.


Ha több empátiát mutatnál és úgy mondanál nemet, Te is boldogabb lennél. Meg kell tanulnod úgy nemet mondani, hogy másokat ne bánts meg. Ehhez kellő intelligenciára lesz szükséged. De ne aggódj megtanulható. Sok sikert hozzá!

2019. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem. Az általad leírt példából se hülyeség, se tudatlanság nem következik, maximum a te részedről (jó adag taplósággal egybekötve). Ők hirdettek egy üzletet, nyilván olyanoknak akiket érdekel. Ha téged nem érdekel, akkor az csak a te hülyeséged hogy ennek ellenére foglalkozol vele, és még ilyeneket is írkálsz nekik...
2019. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Na itt,te vagy a tudatlan ostoba buta, nagyképű.
2019. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért, de itt te voltál a hülye.


Ők felraktak egy ajánlatot, egy hirdetést, te erre elkezdted mondani, meglehetősen bunkó hangnemben, hogy téged ez nem érdekel.


Ennek mégis mi értelme volt? :D

2019. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
27%
Eleve a kérdésedhez fűzött magyarázatod is elég buta magyarázkodás. Még palléroznod kell az elmédet, hogy kulturáltan tudj megszólalni.
2019. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Mindkettők nem lehetnek egyszerre?
2019. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem hülyék csak angolok. (bocsi, nem gondoltam komolyan csak jól hangzott).
2019. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!