Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mire kell számítani Debrecenbe...

CactuS1999 kérdése:

Mire kell számítani Debrecenben Október 31. -én a Halloween-i party-n?

Figyelt kérdés
Páran terveztük hogy elmegyunk, olvastam is a Facebook oldalon hogy party lesz ott. De ahogy olvastam ez valami gyerekeknek szóló rendezvény lesz? Mi rettegésre vágyunk, valaki sürgősen elmondani hogy milyen partyról van ott szó? 16-18évesek vagyunk, nem szeretnénk olyan partra elmenni ami tényleg nagyon fiataloknak szól 😅

2019. okt. 30. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Ha korhatáros a parti és nem este 9-ig, 10-ig fog tartani, akkor nagy valószínűséggel nem lesz gyerekes. Ha a partinak van "hivatalos oldala", akkor ott részletesebb információval szolgálnak az eseményről. Sok olyan halloweenes buli van, ahol ha beöltöztök valaminek, akkor olcsóbban (van ahol akár ingyen!) bejuthattok. Mondjuk erről ildomos érdeklődni, hogy ott így lesz-e.
2019. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!