Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Magyarország lakosságának,...

Magyarország lakosságának, hány %-a dohányzik?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

A magyar felnőttek 28 százaléka dohányzik


[link]

2019. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó sok! És a kiskorúaknál (18 alatt) mi a helyzet?
2019. nov. 3. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem legális a kiskoruaknak a dohányzás, így felmérés sem készül, de ha a bulidohányosokat nézzük akkor máris a teljes lakosság kb. fele dohányzik
2019. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
50%
Kizártnak tartom, hogy a 28% valós adat lehet. Ha a saját ismeretségi körömre gondolok, ott kb. a fele dohányzik, de lehet, hogy több a bagós, mint a nemdohányos. Szóval szerintem legalább 40% az a 28. És ahogy a kiskorúakat elnézem, ott is minimum a fele legalább bulik idején rágyújt.
2019. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég szomorú ez a tény! Legfőképp az a hibás, aki felfedezte a dohányt és behozta a forgalomba a cigarettát. Bár nem értem, hogy Európába miért engedték elterjedni. De azok is hibásak, akik szívják, mert aki még nem dohányzik, nem szabadna eszébe se jutni hogy kipróbálja, aki meg dohányzik, nagy akaraterővel le tudná tenni... Nem értem ez miért jó az emberiségnek, nagyon sokan a dohányzás miatt halnak meg (rákban, daganatban stb), mérgezik magukat egy kis élvezetért (bár én, nem dohányos, nem értem miért élvezet), nem beszélve arról, hogy büdös és drága is!
2019. nov. 5. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!