Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A székelyek sértésnek veszik,...

A székelyek sértésnek veszik, ha disznóvágáskor nem iszom velük?

Figyelt kérdés
Hétvégén romániában voltunk a barátnőm szüleinél, most ismertem meg őket. Nagyon szimpatikus család, úgy tünt hogy ők is kedvelnek éngem, csak a barátnőm apja rossz szemmel nézett rám amikor visszautasitottam minden italt. Nem vagyok alkohol ellenes, alkalom adtán én is jóizüen meg tudok inni 2-4 sört, de töményet soha nem iszom. Ezúttal csak azért nem ittam, mert 10 napja szoktam le a cigiről, és kerülök minden potenciális helyzetet amikor rágyújthatnék. Emiatt egy hét szabadságot is kivettem. és bezárkóztam otthol, hogy kiszürjem a stressz forrást. Ezt mondtam is a barátnőm apjának, de úgy tünt, hogy emiatt méginkább csak egy nyápic városi ficsúrnak tart.

2019. dec. 23. 04:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
A székelyek külön műfaj. Rettentő nagy öntudattal rendelkeznek, viszont szinte mindenen megsértődnek. Csak úgy jó, csak az jó amit ők mondanak, csinálnak. Sajnos nekem ez a tapasztalatom.
2019. dec. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha becsületes vagy, azt pontosan megérzik, és igazából ez számít! Aki ki áll önmagáért, a családjáért, a hazájáért, (még ha ez sokszor nem is valami kellemes), azt nézik becsületesnek.

Ha ezt képviseled, akkor még a különcségeidből is idővel erény válik, és majd jókat fogtok együtt nevetgélni az apósoddal, hogy bezzeg' akkor ... emlékszel rá?

2019. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én, mint székely, nem venném sértésnek. Mondjuk én inkább veled vagyok egy korcsoportból...
2019. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ne is igyál töményet, barátom, mert az, hogy ilyen piszkosul nehezen tetted le a cigit, mutatja, mennyire hajlamos vagy a függőségre, még a végén alkoholista leszel.
2019. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Elso, attol hogy te talalkoztal 2 szekelyel, es mindketto bunko volt, az meg nem jelenti hogy mind az.

En sem iszom, es jo par ismerosom se. Es fogadok barmiben hogy Magyarorszagon is lenne boven olyan ember aki furcsn nez rank ezert, nem csak itt.

2019. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Na igen, erről beszéltem 😀

Megsértődtél és lepontoztál.

Nem két ember alapján mondtam a véleményt hidd el, székek között élek.

2019. dec. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
#Székelyek😂
2019. dec. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Azért pontoztalak le mert altalanositasz.

Pont ahogy én is csak általánosítanék, ha a tapasztalat alapján kijelentem hogy minden Budapesti fiatal egy drogos link alak. Na mennyire igaz az utóbbi?

2019. dec. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Oké, nem fogok vitatkozni veled, annál jobban ismerem a székelyeket

😀😀

Próbálj megnyugodni, és boldog karácsonyt!

2019. dec. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
17%
Disznógyilkos székelyek. Jóra tőlük nem számítok
2019. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!