Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A kínaiaknak nem ciki, hogy...

A kínaiaknak nem ciki, hogy egyes helyeken élve főznek kutyákat, macskákat meg még ki tudja miket?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ahogy nekünk sem, hogy megesszük az indiaiak szent állatát.

Kutyát sosem ennék, de a lókolbászt nem vetem meg. Biztos sokan elítélnének emiatt.

2020. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szarom le, ha megeszi, de minek kell élve elevenen forrázni, nyúzni, amikor öntudatánál van? Sehol nem csinálnak mégcsak ehhez foghatót sem, levágják az állatokat, aztán megeszik őket.
2020. febr. 7. 17:49
 3/16 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha valaki lovat eszik, én is ennék. Nyuszit is stb. Leszarom, finom. De ha valaki elkezdené élve szecskázni meg forrázni akármelyiket is, izomból mennék neki és kenném a falhoz, vagy felindulásból halálra verném egy vascsővel és semmi lelkifurdalást sem éreznék utána.
2020. febr. 7. 17:52
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Akik homárt esznek, azok is élve leforrázott/megfözött állatot esznek! És nem Kínában, hanem Magyarországon meg egyéb fejlett országokban!
2020. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az is undorító. Bár nem ennyire.
2020. febr. 7. 18:49
 6/16 A kérdező kommentje:
és azt előtte amúgy néha lefejezik. Vagy kitépkedik az idegdúcait. A csíknak levágják a fejét stb.
2020. febr. 7. 18:50
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Persze, meg amikor a feje vett kakas még háromszor körbefutja a sufnit, és a fél falu ott röhög, mert az a délutáni műsor... Nem kell az ittenieket se félteni. Meg amikor lóg és vergődik a nyúl a szilvafára szúrva, miközben nyúzzák. Meg a szalad a disznó a bennfelejtett késsel az oldalában. Nem ám ilyen pihentagyú uniós állatvédelmi sokkoló... Én már nagyon rég volt gyerek és falun, de azért ne gondold, hogy errefelé sokkal különb az ember.
2020. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Voltam vágáson, semmi ilyesmit nem tapasztaltam, a nyuszi teljesen élettelen volt, mikor nyúzták, csirke sem élt már, amikor kopasztották stb. Kicsi koromban sokat jártunk horgászni, utána ugye rögtön főztünk, sütottünk is. Megesett, hogy pucolás közben még vert egyet-kettőt a halacska, de akkor fejbe vágtam párszor hogy biztosan élettelen legyen, amikor szétszecskázom. Ha valaki rángatózó nyulat nyúzna a látóteremben, agyonverném. Komolyan mondom. A fej nélkül szaladgáló kakassal viszont nem értem, mi a gond? Már nincs rajta a feje, maximum a fejének fáj. De onnan nagyon hamar kimegy az oxigén. Ezen amúgy én is elsőre felröhögtem, ahogy elképzeltem, bocsi, ha gáz vagyok ezért.
2020. febr. 7. 22:02
 9/16 A kérdező kommentje:
Inkább szaladgálnék késsel az oldalamban, mintsem hogy élve forrázzanak. Van különbség, ne mossuk már össze a dolgokat.
2020. febr. 7. 22:04
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha a kínaiak ugyanott tartanak kutyahavert, mint húskutyát, és közben van más is, amit megehetnének, akkor de, ennél mi különbek vagyunk. Ez az egyik. A másik, hogy mi még a kajaállatot sem forrázuk le élve szánt szándékkal. Még akkor is rossz érzésekkel, ha az egy alsórendű gerinctelen.
2020. febr. 7. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!