Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A romák miért házasítják ki a...

A romák miért házasítják ki a gyereküket olyan fiatalon? Fiúkat, lányokat egyaránt. Illetve mi lesz azokkal a lányokkal, akiket még iskolás korukban adtak férjhez? Nem járnak többé iskolába?

Figyelt kérdés

Bódi Csabi is nyilatkozta, hogy az ő lánya 16-17 éves korában fog férjhez menni szűzen, és nem mehet majd ki a házból egy felnőtt kísérete nélkül.

2 évvel ezelőtt a 16 éves fiára mondták, hogy pár év múlva férfi korba lép, és meg kell nősülnie.


De mi van akkor, ha nem fogják egymást szeretni a feleségükkel/férjükkel?

És mi van akkor, ha nem akarnak olyan fiatalon megházasodni? Kitagadják őket?



2020. febr. 14. 19:10
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%
Minél előbb gyüjjön a csok meg a szocpol meg a családi pótlék, nehogymá' dógozni köjjön.
2020. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
A várható élettartam más.
2020. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
Én is roma vagyok két kislány anyukája,gusztustalan. Dolognak tartom ha ràerőszakolnak valakit ill h megfosszàk a szabadsàgàtól.Megvetem az ijen embereket .mert igenis mindenkinek joga vam azzal élni és úgy ahogy ő szeretne.szàrmazàstol és nem.töl függetlenül.tisztelet a kivételnek😊😊
2020. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
57%
Mert besült hülye normálaltlan állatok. Undorító, hogy ilyen fiatalon elveszik a lánytól a választási lehetőséget. Én minden lennék a világon, csak roma lány nem, teljesen el vannak zárva az élettől:(
2020. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Van benne igazsàg.hàl isten nem ojan gyakori mint règen☺
2020. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt egy osztálytársnőm. 12 évesen kivették az iskolából, hogy elkezdjék keresni a férjét. Azt mondta nekem a lány, mikor pár év múlva találkoztunk, hogy nem foglalkozik egy cseppet sem a tanulással, mert ha majd meg lesz a férje, ő majd eltartja.
2020. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja eltartja.. meg majd dirigál neki.. otthon kuss lesz a neve.. aztán majd szülheti a kölyköket egymás után.. ahhoz lesz csak joga.. meg csendben maradni ha az ura beszél.
2021. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!