Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Keresem " A katona szerencséje...

Keresem " A katona szerencséje" c. népmesét szöveges formában. Hol találhatom ezt meg?

Figyelt kérdés

Egész du. kerestem a neten, de csak videókat találtam, szöveges formában nem.

Szeretnélek megkérni, ha megvan neked " A katona szerencséje" c. népmese szöveges formában, légyszíves privátban elküldeni. Vagy az odamutató linket.



2020. márc. 10. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg rákeresni az alábbi könyvre(pdf.vagy egyéb formátumban).Abban benne van.

[link]

2020. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

..én már minden eszembe jutó módon kerestem, de sehol nem találtam szöveges formában.

Nem is akartam elhinni, hogy egy népmese sehol nincs a neten.

Vallami idegen fizetős oldal azt mutatta, neki meg van PDF ben a könyv, de kártyaadatokat kért volna...

2020. márc. 11. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2


Ha nagyon kell és végképp nem találod sehol,akkor van még egy megoldás..Gépeld le a szöveget hallás után a videó alapján.Azt elmented s máris meglesz.

2020. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amennyi időt már eltöltöttem kereséssel, azalatt tuti hogy már 3x leírhattam volna :-D
2020. márc. 12. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!