Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha néptáncra kerülne sor,...

Ha néptáncra kerülne sor, valami kegyetlen rossz vagyok! De tényleg! Meg lehet tanulni valakinél, vagy valaKIKnél legalább ilyen teljesen alap átlagos/normál/elvárható szinten táncolni egy túl későn kezdő huszonéves fiúnak?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom mire lenne egy ilyen öreg amatőrnek szüksége! :) Fogalmam sincs hol, hogyan kezdjek hozzá, tök béna kétballábas vagyok, ritmusérzékem sincs a csúcson (tudjátok, hogy "mikor kell elindulni").


Van remény, vagy a huszasok végén már nem olyan fogékony az ember, nem áll rá úgy a lába?



2020. aug. 21. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze, néptánc kifejezetten olyan ág, amiben sok a kezdő felnőtt csoport. iratkozz be egybe és majd megtanítanak.
2020. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem. Nem tudod mennyire nehéz eset vagyok. Szeretném, persze hogy szeretném megtanulni, de nekem SOKKAL több időre (és a tanárnak, tanároknak velem szemben türelemre...) lenne szükségem, mint egy "átlagos" kezdőnek. :(


Ezért ez a kiírás.

2020. aug. 21. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

ja, te vagy ez a kérdés is?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nepszoka..

akkor nem zavarok, nyavalyogjál tovább nyugodtan magadban. (azért tudom hogy anonim oldal, de ha mondjuk "semmisemjó" jeligével írnál ki kérédseket, nem fáradnék segíteni próbálni, tartogatnám az erőm azokra, akiken lehet is)

2020. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tess?
2020. aug. 22. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keressél kezdő néptánc csoportot. Ha lemaradsz, otthon gyakorolj többet, esetleg vegyél magánórát.
2020. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!