Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire kedvesek az emberek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 11:33
A kérdező szavazást indított:
Nagyon kedvesek
Kedvesek
Nem kedvesek
Nagyon nem kedvesek
32 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Magyarok, azok a többiek egy kalap szart se érnek .
2021. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemegyek egy üzletbe / hivatalba / orvovsi rendelőbe, és egy kedves szót, netán egy mosolyt kapok, már jó napom van...
2021. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Falun kedvesebbek
2021. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kriszpo ***** válasza:
76%
Attól függ.
2021. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalatom, hogy az utcán, idegennel nem azok. Nyilván kisebb településen, ahol mindenki ismer mindenkit, igen, de amúgy nem. Például az én családom családon belül mindenkivel kedves, de tudunk mi is nagyon gorombák lenni, ha gorombaságot kapunk.

Én külföldön élek, amikor néha hazalátogatok, Budapesten keresztül utazom, amit ott kapok, az minden, csak nem kedvesség. A férjem ki is akadt.

2021. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok olyan dolog van amitől azt gondolják sokan, hogy a magyarok nem kedvesek. 14 éve nem élek otthon és főleg ezek furcsák nekem: beszéd, nekem furcsa amikor valaki utasít: “hozd már ide nekem azt” vagy amikor idegenek beszólnak valamit, nem feltétlenül rosszat de látszik, hogy valami baja van velem. Interneten hihetetlen milyen stílusban írnak egyesek, empátia nulla. Viszont szerintem fontos, hogy lássunk a dolgok mögé, az, hogy ki kedves az relatív és függ sok mindentől. A legkedvesebb is lehet bunkó, ha éppen ideges vagy valami gondja van. Plusz kedvesnek látszó emberekről is kederülhet, hogy igazából egy idióta..
2021. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!