Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi az a Jerusalema kihívás?

Mi az a Jerusalema kihívás?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
béna zenére ronda totyogással bemutatjuk, mennyire hálásak vagyunk orvoséknak és boldogok a világot tönkretevő hisztéria miatt.
2021. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ki találta ki és miért? Miért ez a neve? Miért ez a zene?
2021. jún. 15. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

ez egy nagyon jó kérdés XD (amúgy tényleg nagyon jó kérdés, mert a szöveg kb annyi, hogy "jeruzsálem van.", még csak nem is valami olyasmi, hogy "örömködjünk, mert jeruzsálem van", ami legalább pozitív hangzású lenne valamilyen szinten)

anyám hatalmas rajongója ennek a szrnak, folyton ezzel üldöz, valami olyasmit mesélt, hogy egy izraeli szám remixe/újraírása, amit két délafrikai hozott össze valami afrikai zenei producer pályázatára, akik amúgy nem zsidók és közül nincs izraelhez. (és még földrajzilag is távol esnek) a további miértekre meg elég nehéz válaszolni, jóízlésű emberként én fel nem foghatom, emlékeim szerint a legelső ilyen förmedvény, ami szembejött velem az interneten, izraeli orvosok totyogása volt, hogy kifejezzék milyen jó is nekik. (nekik amúgy tényleg tök jó, ezt nem vonom kétségbe...) és ugyebár miután orvosok, és ők ugye aranyat szrnak csillámporral meghintve, mindenki másnak is azonnal ilyen kellett. vagy nem tudom. tényleg nem értem hogyan és miért és miért pont ezt kapták föl. (annyi más közepesen jó popszám kijött tavaly, miért kellett a legszörnyűbbet választani?)

2021. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
most nem vagyok benne biztos, hogy a táncnak nehezen nevezhető vizuális szennyezést, vagy az egész hisztidiktatúrát írtad körül XD
2021. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
#1 Nálam ez az év válasza! Tökéletesen megfogalmaztad.
2021. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rosszul vagyok az ehhez hasonló gumizenéktől.

Az előadók származása nem érdekel ebből a szempontból.

Azt vettem észre, hogy az eddig istenített “gitáros zene” és az eddigi gospelre épült hillsong-ok után most hatalmas divat lett ebben a tucat, műanyag reggaeton köntösben “hűűdevallásos” zenét gyártani.

Azt hiszik, hogy ezzel könnyebb becsalni a fiatalokat a templomokba és a zsinagógákba, megható és felemelő érzelmeket kicsikarni az emberekből, de mivel ritka rossz a koncepció, ezzel pont az ellenkezőjét érik el.

Mint pl. ezzel az új “csodával”.

2021. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:
100%

Minden generációnak, minden időszaknak szüksége van egy valamiféle idolra.

Aztán vagy a pórnép alkot egyet magának, vagy jönnek olyanok, akik "hivatalból" megteremtik ezt az eszményképet.

A végeredmény......... :(

2021. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!