Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a véleményetek a szír...

Mi a véleményetek a szír férfiakról?

Figyelt kérdés
Sok szír él hazánkban? Milyenek ők?

2021. nov. 17. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az , hogy egy merőben más kultúra.

Az övé.

Magyar embernek az ő kultúrájához semmi köze.

2021. nov. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
32%
Szerencsére nem láttam még… Mert Orbán Viktor megvédi hazánkat tőlük… különben itt késelgetnének meg erőszakolnák az időseket. 65 évesen nem tudnám megvédeni magam….
2021. nov. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Dolgoztam együtt egy szír testvérpárral 2 évig. Művelt, csendes és udvarias volt a fiú és a lány is.
2021. nov. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Személyesen ismerek szíreket, nem a tv-ből. Sokkal műveltebbek az átlag magyarnál
2021. nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%

Én Fideszes vagyok de nem ítélkezek emberek felett csak a származásuk miatt.

Nyilván szírek közt is vannak normális emberek meg kevésbé normálisak.

2021. nov. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
én egy srácot ismerek. pár éve jött magyarországra, gyrosos bodéja volt. a hét minden napján 10-22 óráig dolgozott évekig. aztán kivett egy üzlethelyiséget, oda jártam. nagyon jól beszélt a nyelvünkön ahhoz képest, hogy mennyi ideje élt itt. amig elkészítette a megrendelésemet mindig váltottunk néhány szót. intelligens, kultúrált és tisztelettudó embernek ismertem meg. a covid elsodorta a környékről, de valamelyik nap láttam egy pár sarokkal odébb egy most nyílt gyrososban árult.
2021. nov. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van szíriai barátom nagyon aranyos és nagyon féltékeny is! Ha nem adsz okot a féltékenységre minden rendben van
2021. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak normálisok meg nem, szerintem olyan cigányok kb, csak híradóból gondolom, hogy akik nem a normális kategória, az erőszakos
2021. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!