Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kiktől származnak a viccek?

Kiktől származnak a viccek?

Figyelt kérdés
Általában egyiknek sincs aláírva a szerzője, kitalálója. Mégis valaki nyilván kitalálja őket. Véletlenül vagy szándékosan születnek?

2022. máj. 11. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez, mint a népmese.
2022. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is írtam már ki vicceket egy viccoldalra, és onnan mindenfelé elterjedtek.
2022. máj. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos élethelyzetekből adódó poénokból.
2022. máj. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb vicc "véletlenül" születik, leginkább ha olyan körülmények közé kerül az ember. Legalábbis nem hinném, hogy szándékosan ki lehet találni jó vicceket, nekem az semmiképp sem menne, hogy leülök, és akkor most csak úgy írok egy viccet. (Pedig azt mondják, hogy jó a humorom)
2022. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem lehet, hogy a viccek olyan nagy hatást gyakorolnak a társadalomra, hogy szándékosen rejtik el, vagy rejtőzködnek azok szerzői?
2022. máj. 12. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdező pont azt a Family Guy epizódot látta, ami ezzel foglalkozik (ahol a disznó viccek szerzői egy titkos kastélyban dolgoznak)...
2022. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem, nem láttam egy részét sem az említett rajzfilmnek
2022. máj. 22. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!