Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha valaki nem ad cukrot...

Ha valaki nem ad cukrot halloween ünnepén, milyen csalást csináljunk?

Figyelt kérdés
a barátaimmal halloween ünnepén cukorkát fogunk gyűjteni.kerestem a neten,mi a szokás,ha valaki nem ad cukorkát,de semmit nem találtam.segítsetek!
2010. okt. 27. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem ad vki. megkéritek még 1x utoljára. és ha eljátsza megint.

Berúgjátok a kapualjba és agyonvágjátok a tök lámpással.

2010. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarok kötözködni, de ez itt Mo-n egyáltalán nem szokás, szóval tuti nem kaptok cukrot, senki se készít be ilyenkor semmi édességet.
2010. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem senki nem fog adni nektek semmit. Miért?

1. Mert ez itt Magyarország, és sok embernek nincs kedve majmolni az USA-t.

2. Másnap halottak napja, sok ember a temetőket járja, takarítja, jobb dolguk is van, mint hogy titeket várjanak ölbe tett kézzel.

2010. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Már hogyne lenne szokás? Itt felénk járnak a kisebbek. Mi is szoktunk kitenni díszítést, ezzel jelezve, hogy hozzánk lehet jönni.


Amúgy ha nem adnak cukrot, akkor kérjetek vagyonosodási vizsgálot... :D:D:D Csak vicceltem, ne csináljatok semmit. :P

2010. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Törődj bele. Ez itt nem Amerika.
2010. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Ne majmold már az usát.
2010. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
31%
hát én biztos nem adnék nektek semmit, amugy milyen csalást akarok,pláne felnőttek ellen? gondolkozzatok már
2010. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is voltak ismerős gyerekek tavaly, de egy darab cukor/csoki/mogyoró/akármi nem volt otthon elküldeni viszont nem akartuk őket, kaptak szalámis kenyeret, úgyis éhesek voltak már.

Viszont ha idegenek lettek volna nekik nem lett volna mit adni, egyéb apró, nem édességnek pedig nem hiszem, hogy örülnének, mint pl. teafilter, pezsgőtabletta :)

Gondolom vannak más családok is ahol nem tartanak édességeket.


Meglepinek mondjuk az ajtóba teszel műkutyakakit amit előtte legyártotok? Vagy egy post-it cetlit otthagysz az ajtón? Kárt ne tegyél meg mondjuk nyuggereknek ne told oda a díszcserjét, amiben majd másnap felbuknak.

2010. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

az a baj ezzel hogy annyira nem honos nálunk hogy a legtöbb ember azt sem tudja mi az a Halloween, pláne azt nem hogy mik a szokások .szóval ha csak vadidegenekhez csöngettek majd néznek rátok hogy mi ez az egész..

itt egy link itt leírják mit kell csinálni persze angolul van de ha már amerikát majmoljuk akkor legalább tudjunk angolul :)


[link]

2010. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem,hogy menjünk-e,vagy sem,és ti adnátok-e,vagy sem...

köszi,a vicces kommenteket,jót nevettem. :'D

20:10-es:én is ilyesmikre gondoltam,mármint cetlikre. :)

20:12 igazán köszönöm,de a google már fordítani is tud. ;) :)

2010. okt. 27. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!