Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Már régóta meg akartam kérdezn...

Már régóta meg akartam kérdezni: Ki az a magát nagyon okosnak hívő idióta sekélyes ember, aki ezeket a nagy Facebook-bölcsességeket írogatja, amik csokorban vannak és "kedvelni" lehet őket?

Figyelt kérdés

Aki ezt a napinemszar.com-ot meg ehhez hasonló oldalakon ilyeneket ír:

"Pici házban pici nyuszi,

Pici szádra pici puszi,

Egy bűnöm van nem nagy vétek,

2 szó az egész :"Szeretlek,téged !"♥"


Ezeket a nagy bölcsességeket egy f*szkalap találja ki, vagy többen is kellenek hozzá? Hány éves lehet szerintetek? Ha ismerném, tuti nekiesnék.


2010. dec. 18. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elgurult a gyógyszered??
2010. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te még nagyon kicsi vagy :)

Ezek a versikék évtizedek, sőt évszázadok óta léteznek. Csak eddig más formában terjedtek. Egyébként például egy rakás ilyen szövegű népdal is van, csak idővel kiszelektálódtak, mert gagyik. De ha megnézel teljes gyűjtéseket, elég nagy részét az ilyenek teszik ki.

2010. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa volt. Íme egy másik "gyöngyszem":

Egy fiú és egy lány állandóan veszekedett a drogok miatt. A lány azt akarta, hogy a fiú hagyja abba, könyörgött neki sokáig, de végül beleunt. A fiú szerette a lányt, és bármit megtett volna érte, de nehéz volt, néha újra-újra csábításba esett. Ismét erről vitatkoztak, a fiú végre letette, kezdte belátni hogy igaza van a barátnőjének. Leírta neki vagy 20 sorban, hogy mit érez.. A lány else olvasta, kilépett, mikor visszajött, azt mondta, hogy nem is érdekli őt, amit mondott. A fiú szomorú lett. Ismét drogozott, folytatta, hisz már a lány sem szerette. Másnap jött a hír: A srác meghalt túladagolás miatt. A lány visszanézte a beszélgetést, és végre elolvasta, amit a fiú írt neki akkor. "Kérlek, mondd utoljára hogy hagyjam abba, és megteszem érted. Csak kérj meg még egyszer, és segíts túljutni ezen. Érted megtenném. Bármit. Még utoljára, és kidobom az összes anyagot ami nálam van, elfelejtem örökre, legyél mellettem mindig. Kérlek, rád van szükségem. " .........


Az összes ilyen nyáls szar. Én értem, tisztelem és becsülöm a szerelem és a szeretet érzését, de amikor valaki ezeket kiteszi magának, valahogy elfog az émelygés. Az emberek a hétköznapokban egyszerűen nem ilyen érzelmesek, csak reklámozzák, hogy ők most milyen boldogok a "párukkal". Agyf*szt kapok tőlük.

2010. dec. 18. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
nagyon egyetértek veled ebben, kérdező... de hát vannak olyan sekélyes érzelmű 13-16 évesek, akik a "mélységesen mély" csalódásaikat csak a facebookon tudják kiélni :/ kvára idegesít, de ha kiírom, akkor engem neveznek sekélyesnek meg még túl kicsinek. hát ez kábé olyan hogy van egy ismerősöm aki hetente kiírja hogy új életet kezdett meg mittomén :D vagy: kiírja hogy milyen kib@szottul szerelmes aztán 2 nap múlva már mással van :DDD
2010. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy talátam egy rokonlelket.:D
2010. dec. 18. 17:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez nemcsak egy ember agyszüleménye, csak mindig lesznek olyan emberek, akik ezekre a sekélyes, nyálas izékre azt mondja, "Jaj, milyen megható" meg decukiiiiii...
2010. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14:15 vagyok, természetesen mondják mondja helyett :).
2010. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem szoktam elolvasni, mert nem érdekel és sajnálom is rá az időt.
2010. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
5544+4Š c
2010. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem neked beteg az agyad, menj el egy pszichológushoz vagy kórházba kivizsgálásra mert valami nagyon nem tiszta veled.

Miért böki a csőrödet az ilyen iromány, ha nem tettszik ne olvasd el, nincs a szemed előtt.

A versikék meg szerintem igenis pozitívak és jópofák.

Az, hogy neked nincs annyi kreativitásod, hogy ilyet kitalálj az már egyéni szociális probléma és nem kell másokkal megosztani.

2011. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!