Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » 24. -e szenteste. Csak engem...

24. -e szenteste. Csak engem idegesít a "boldog karácsonyt" köszöntés mindenhol?

Figyelt kérdés
25,26 karácsony és mindenki ma mondja hogy boldog karácsonyt,elég torz világban élünk...
2010. dec. 24. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez katasztrófa. Komolyan mondom, látom a világban lévő háborúkat, a száz milliónyi éhező gyereket, az embereke elhiddegülését, de amíg erre nem hívtad fel a figyelmem, nem is tűnt fel, mennyire torz világban élünk. Köszönöm Neked.


Nem baj, azért legyen boldog a karácsonyod, még ha egy nappal előre is kívánjá.

2010. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a világ torz!!

Ha tükörbe nézel és nem azt látod amit szeretnél, akkor nem biztos hogy a tükör a hibás!!

2010. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
A Karacsony a Szentestevel kezdodik. Tulajdonkeppen, vallasban, nagyobb unnep mint 25 es 26. Nagyon durci ember lehetsz, ha a jo kivansagok idegesitenek.
2010. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ezért nem is kellett vna választ küldened:) szerintem igenis elég nagy szégyen ez...
2010. dec. 24. 13:12
 5/17 A kérdező kommentje:
nema a jó kívánság idegesít...hanem az hogy ennyire tudatlanok az emberek...a jó kívánságot se azért írják ki facebookra például mert az összes 500 ismerősüknek jót akarnak,hanem mert ez a sablon...kicsit a sorok mögé kéne látni.
2010. dec. 24. 13:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
El kéne kezdenem számolni, hogy hány olyan ember van ezen az oldalon, aki jobban tudja, mit miért teszek/mondok, mint én magam.
2010. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Cory Rose ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít. Mondjuk én nem köszöntöttem senkit ma még,akivel találkozok annak mondom majd (vagyis este a családnak ajándékozásnál, gondolom), akivel meg nem annak nem, abban igazad van kérdező, hogy teljesen hidegen hagy a facebook-os ismerőseim 90%-ának milyen karácsonya lesz, ezért nem is írogatok oda köszöntést, se ma, se 25-26-án.
2010. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra meg nem gondoltal, hogy az emberek az unnepet a szukebb csaladi korben unneplik(nem facebookon), de ugyanakkor nem szeretnenek megfeledkezni a barataikrol es ezert inkabb hamarabb mondjak nekik, mintsem egyaltalan nem is kivannanak kellemes unnepeket?
2010. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Van egy régi szokás, miszerint egy (bármilyen ünnepi) köszöntés előtte és utána 1-1 héttel érvényes. Apámnak van 6 testvére, na most őket időben utolérni inkább előre kell, mert mindenki rohan. Egyébként karácsony szentestével vagyis dec. 24-el kezdődik, szóval ez még pont nem kéne, hogy problémát okozzon neked.

Én most e-mail ismerőseimet kicsit hamarabb vettem számításba, összekötöttem egy másik ünneppel (diplomaosztó), mert millió és egy más dolgom volt a 2 között, ami mellett megfeledkeztem volna róluk, azt meg nem akartam. Azért ne tőled kelljen ezért elnézést kérnem, ők meg egyáltalán nem bánták. :-)

2010. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem idegesít de már unom h mindenütt ezt látom
2010. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!