Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Csak a magyarok szokták...

Csak a magyarok szokták kényelmesen, nyugodtan csinálni a munkájukat?

Figyelt kérdés

Pl. Útépítés: Egy munkás lapátol ás, akármi, öten meg nézik, és támaszkodnak a lapáton. A szomszéd utcát is így csinálták: Egyik ül a munkagépben, figyeli a többit, egyik söpör, hárman ülnek.

És akkor még stresszes az életünk, sokan hamar meghalnak mi?

Ez tipikus magyar kép, hogy így dolgoznak sokan, vagy külföldön is ez megy?


2011. jan. 6. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én csak Németországot tudom, de ott egy vagy ritkán két ember van csak, és idöre kell elvégezniük a munkát, olyan nincs, hogy egyesek csal álldogálnak.
2011. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát én Bulgáriába láttam még ilyesmit.
2011. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

UGYAN! Akkor te még nem láttál dolgozni egy pakisztánit vagy egy fekete embert..PL: Van egy üzlet.A pénztáros pakisztáni lány..vagy van egy cég ahol összeszerelési meló van.A munkát egy pakisztáni csinálja..Mindkét esetben a paki dolgozókat menet közben meglehetne műteni a szívével olyan kényelmesen lassúak..Ha az élet úgy hozza hogy ilyen üzletben jársz ne állj abba a sorba ahol paki a pénztáros..Mire sorra kerülsz kimegy a divatból a ruha amit vettél..A feketék káb úgy dolgoznak mint az útszéli munkások..Ők alapból nem dolgoznak normálisan..

PL: munkahely?dolgozik egy fekete.Kiesik a kezéből a szerszám,de véletlenül sem hajol le érte.Inkább félreteszi a melót,és el kezd olyan munkát keresni amihez nem kell a leejtett szerszám..Ha nincs ilyen munka akkor csak ücsörög..Ha olyan napjuk van,nem mennek dolgozni,és kitalálnak akkora ökörségeket,hogy csak nevetek rajta..

Mindenhol vannak ilyen emberek,és még keresgélni sem kell őket..

2011. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Erdélyben lakom, és ugyanez a mese itt is.
2011. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, látogass el tőlünk délebbre egy kicsit, ahhoz képest a magyar munkások kapkodó idegbetegek :):):)
2011. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,Látnád te a görögöket,olaszokat.....:)))
2011. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"menet közben meglehetne műteni a szívével olyan kényelmesen lassúak"


De hülye vagy!:))))


Amúgy én is Erdélyben élek, és pár hónappal ezelőtt pont egy hétig röhögtem két szerencsétlenen, akik 15 méter kockakövet kellett felszedjenek, és visszapakoljanak szintbehozva. Az leírhatatlan, hogy milyen méla unalommal seperte 3 percig a homokot egy nyomorult kőről. A kollégája pedig ült mellette, és ugyanakkora érdeklődéssel figyelgette.:))


Én pedig az ablakból lestem, először azt hittem, hogy elmélyülten beszélgetnek, de nem! Egy szólt sem szóltak órákon keresztül, csak lassan tették-vették magukat, mint akik be vannak drogozva.


A hab a tortán pedig az volt, hogy miután 20 percen keresztül nézegetett két követ, hogy melyik illene jobban oda, ahová tenni kéne, letette, felállt a földről, elcammogott a homokrakásig, ott leült, és elővette a szendvicsét.:))

2011. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki órabérben van az sosem siet :D
2011. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért a kis pénzért én se törném össze magam!!!
2011. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szomszédommal esett meg, hogy a szőlőjéhez napszámosokat hívott, de ő maga is kiment. mivel a sajátja, szeretett volna haladni, messziről látszott rajta, hogy siet. mikor az egyik napszámost utolérte, az átszólt neki, hogy "minek sietsz? napszámban vagy."
2011. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!