Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a fenének foglalkozik a...

Mi a fenének foglalkozik a magyar ember ezzel a buta Valentin nappal?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire naivak vagy(tok)unk?Felesleges pénzkidobás az egész,arról nem is beszélve hogy amerikai ünnep!Nemn kötözködni akarok,csak kiváncsi lennék ha eltudná nekem magyarázni aki fanatikus valentin tartó,hogy mi értelme van?
2011. febr. 3. 13:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
65%

szerintem kedves hagyomány, gazdagítja az életünket.


de te krumplit se egyél, mert az is amerikából jött.

2011. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
82%
legtöbb ünnep amit tartunk az nem magyar eredetű.
2011. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
54%
Nem az, hogy nincs értelme, mert a nov. 7-nek sem volt. A magyar ember szereti majmolni a másikat, meg szereti az ünnepeket,és a népi ünnepeket meg valahogy elfelejti. A tiniknek való ünnep ez, nem az idősebbeké, úgy hogy mi nem is tartjuk a férjemmel. Nálunk a berögzült ünnep, a Nő Nap. Akkor szoktam kapni virágot, és jól is esik.
2011. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
84%

En minden unnepet szeretek. Kimozditanak egy kicsit a hetkoznapokbol. Nem szoktam kolteni sokat, foleg Valentin-napra. Sutok a paromnak egy szivalaku sutit, reggelire szivalaku tukortojast, este elmegyunk vacsorazni valahova. Igazabol nem is veszunk ajandekot ilyenkor.

Szerintem jo erzes, kicsit jobban odafigyelni a masikra ilyenkor.

2011. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
83%
Régi magyar nevezetes nap a Bálint nap, ilyenkor házasodnak a verebek:)
2011. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
26%

amerikából csak hülyeség jön .. najó, tisztelet a kivételnek, a krumplinak

a halloween is kiborit, meg a labradoodle is ...

2011. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 Forever Alone válasza:
87%

Kicsi koromban is volt több évtizede, Bálint napnak hívták.

Meg szeretet napjának.

Nagyon sokan nem is adnak ki pénzt mikor a szeretteiknek adnak ilyenkor ajándékot.

2011. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szép ünnep, csak az a bajom vele, hogy ez is a pénzről szól és eléggé giccses lett, plüss szívek,rózsaszín szívecskés párnák, tömérdek állatfigura i love you feliratos szívet tartva...
2011. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 deesx válasza:
86%
A magyarok mindent átvesznek,ez tény,de szentem nem rossz,ha a szerelmeseknek is van 1 ünnepük!
2011. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%
Mi sem tartjuk! Szerencsére mi csak "úgy" is elmegyünk vacsorázni, vagy csinálunk egy gyertyafényes fürdőt! Sőt alkalom sem kell,hogy kapjak a férjemtől egy szál rózsát,vagy egy csokit!
2011. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!