Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Népszokások

A kérdés

Ti mit tennétek karácsonyi zsákbamacskába?

A karácsonyi vásáron ezt fogok árulni, de nem tudom, hogy mit tegyek bele. Kb. 100 Ft-ért árulnám.

2011. nov. 6. 09:55  Privát üzenet  

A válaszok
Picike csoki? :D Vagy hűtőmágnes... De például hógömböt is rakhatsz bele, mondjuk azt 300 ft-ért.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011. nov. 6. 10:33 Privát üzenet
Mi amikor az iskolával csináltunk ilyet, azt úgy csináltuk hogy mindenki összeszedett ilyen kis kacatokat otthon aztán azokat tettük bele. Legtöbbször kinder tojásokból tettünk bele 1-2 játékot, vagy hajcsattokat, hűtő mágnest. Ha jól emlékszem közel 80 zsákbamacskát árultunk éss abból 5 olyan volt amibe az ajándék mellé egy fenyőfát ábrázoló kis képet tettünk bele amit ha az illető megtalál akkor kap még egy zsákbamacskát ingyen. Ebből az 5 darabból csupán 2 öt húztak ki:_D És reklámnak megérte :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2011. nov. 6. 10:36 Privát üzenet

Attól függ hány emberről és milyen rendezvényről van szó..

Ha sok a gyerek akkor mindenféle játékot mecsboxot, csokit kindertojást meg ilyeneket. Ha a sitten van a rendezvény akkor fényképeket jó nőkről reszelőt meg fűrészlapot cigit meg ilyeneket. XD

Az a lényeg hogy megérje megvenni. legyen nagyon olcsó cuccból sok meg értékesebb valamire valóból kevés. ennyi az üzletpolitikája a dolognak.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2011. nov. 7. 17:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit áruljak karácsonyi vásáron?
Én már karácsonyi lázban vagyok, ti hogy vagytok vele?
Karácsonyi ajándék? Mit vegyek a barátomnak? Valami személyesebb vagy inkább egyedi dologra gondoltam ami nincs minden második embernek az utcán, de persze ne legyen túl drága sem! Valami ötlet?
Hol találok olyan oldalt ahol karácsonyi dalok vannak?
Mik a karácsonyi díszek árusítási feltételei?
Karácsonyi műsorhoz szeretnék ötleteket, hogy mivel léphetne fel az osztály?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Népszokások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!