Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyire erős láb kell a...

Mennyire erős láb kell a kozák tánchoz?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem ebbe a kategóriába való, de ezt gondoltam a legmegfelelőbbnek, mivel orosz/ukrán néptánc.

Régóta szeretném "kivitelezni", de csak csak nem jön össze, ugyanis nem tudok egy lábon guggolni.

Milyen edzést ajánlanátok a láb erősítésére, a szimpla guggolásokon kívül?


2011. dec. 1. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz be kozák táncra, az adott tánchoz szukeges képességeket az adott tánc tanóráin, edzésein fejlesztik ki, senki nem ugy szuletik.:)
2011. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez kb képtelenség :D

http://www.youtube.com/watch?v=gqEtq34dSUo

2011. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát manapság igen, de régen szovjet katonáknak ez volt az életük, mármint nem a tánc, hanem az erőnlét... és úgy könnyű volt nekik.
2011. dec. 3. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

jól írták előttem. iratkozz be ilyen táncra. ott elmondják, hogy lépésről lépésre hogyan sajátíthatod el.

láb erősítésre meg guggolás a legjobb.


amúgy szerintem ez a tánc úgy alakult ki, hogy telenyomták magukat vodkával, és táncolni próbáltak, de ez lett belőle.


amúgy viccen kívül, úgy vágják a ruszki favágók a fát, hogy reggel betöltenek fél liter vodkát. kimennek és kiirtanak egy fél erdőt.

2011. dec. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!