Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit jelentenek ezek a tetoválá...

Mit jelentenek ezek a tetoválások?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm egyszer elhozta házibuliba az egyik haverját. Jó fej volt meg minden. De törte a magyart olyan szlávosan vagy oroszosan. Jelentenek valamit a tetoválásai?

Volt két ilyen furcsa csillag elől a vállán. Nem az amit divatból rakatnak fel, ez ilyen más volt. Középen egy hatalmas kereszt ami a mellkasán kezdődött és a hasán ért véget. A vállán meg két ilyen katonai vállaphoz hasonló valami volt tetoválva. A hátán fent két angyal közbefogott valami cirill betűs szöveget. Aztán ami nagyon meglepett az egyik csuklóján belül hogy az órája takarta egy sarló meg egy kalapács. Van ezeknek jelentése? Mert nem annak a nonfiguratív meg divat tetkóknak tűntek.


2012. márc. 22. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit jelent, de az orosz maffia tagoknak szoktak hasonló tetoválásai lenni:


[link]

[link]

[link]

2012. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valahol ezt sejtettem, csak magam nem akartam magamnak sem elhinni. Köszönöm hogy megerősítettél. Bár ezeknek akkor lehet jelentésük és nem csak divat maszatok, ugye?
2012. márc. 22. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Utána néztem egy kicsit:


Stars - If there are star tattoos on the shoulders, it typically symbolizes a individuals dignity and honor and that he lives by a certain code and tradition


Stars on the knees mean they won’t kneel before any one and a star on the shoulder indicates they are a captain, and to answer some one above question is you tattoo yourself to promote yourself in the Russian mafia it is punishable by death


Russian Orthodox crosses to symbolize affiliation to the community of believers within the prison system, and belonging to the church and its sacrements, Orthodox prisoners backup other orthodox prisoners regardless of crimes committed, its a family of believers not just a church, all believers whether criminal or not belong to the family of the Orthodox communion and as such have a responsibility towards each other, unless one is an apostate and cast out.

2012. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Te ! Ez valami meleg-buli volt,hogy láttad a mezítelen felsőtestét,meg hogy még a karórája alá is be tudtál lesni ?!
2012. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lóf.szt. Csak nyáron volt hátul medence meg pár csaj. Azt mulattunk kicsit.
2012. márc. 22. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
A cross on the chest, even one featuring a crucified Christ, is also not religious. It shows that you’re a “prince of thieves,” and the image of Christ demonstrates that you’ve been crucified for your crimes. This ink is also considered a high honor.
2012. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

te is jól tudod mit jelentenek mivel nem emlékeznél ilyen pontos meghatározással a tetkókra.

Tudod jól hogy a csillag a vállán meg a térdén azt jelenti hogy nem hódol be senkinek , a vállán a vállap azt jelenti hogy az illető egy "kapitány" (10-15 embert irányithat általában) a kereszt a mellén a vallást é a tisztességet jelzi , ezek a tetoválások amiket felsoroltál egy magas rangú orosz maffiózónak lehetne rávarva. vagy egy svindler volt a csávó , de amire én tippelek az hogy te is tudod ezeket csak kicsit gizdulni akartál hogy majd aggodalmaskodnak gyakorin hogy "juj akár hiszed akár nem egy orosz maffiozó volt a medencédben"

de nem nálam!

2013. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Találd ki! :D ***** válasza:
100%
ezek nem nonfiguratív se nem divat tetkók nálunk orroszba vagy a mafiózóknak van aki börtönbe űlt ezekét ha meglásák az utcá vagy a rendőrök,mafiózók vagy a csurmások nagy bajok lessznek de a legtöbbnek csak a börtönbe szólnak nálunk a börön nem leány álom hálunk ha valaki börtönbe megy és nem van tetkója és nem tudja mit jelent vagy leszedeti vagy megöli magát mert ha olyan van rajtak mienek nem lenne szabad akkár megis ölnek nálunk a börtönben a legfőb szabáj "Felej a szavadért"de vann m;g sok szabáj de ez a legg főbb
2013. febr. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem maffiás volt.
2013. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!