Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi fájna jobban? Az ha meglopn...

Mi fájna jobban? Az ha meglopnak (legyen csak 10. 000Ft értékben) és megvernek fényes nappal (közbiztonság), vagy az, hogy a politikusok lopnak, a buszegyek emelkednek, stb (gazdasági helyzet)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Elég hülye kérdés, mert fájni ezek közül csak a verés fáj, tehát a kérdésben benne van a válasz.
2009. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem fizikailag értem elsősorban. szal mi esik szarabbul, melyik bántana jobban, melyik zavar jobban a 2 felvetésből(közbiztonság, gazdasági helyzet).
2009. nov. 28. 11:21
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván az első. Mért amúgy te még soha nem lógtál buszon, leadóztál minden forintot, amit kell, nem dolgoztál feketén stb? Ezzel is ugyanúgy megloptál valakit, szóval könnyű a politikusokban megtalálni a hibát, csak te is ember vagy meg ők is, nehogy azt hidd, hogy te nem lopsz soha. Csak nem olyan sokat...
2009. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem árulom el, hogy e kettő közül melyik az ami engem jobban bántana, mert befolyásolnám a válaszolókat, majd elmondom, de azt áruld el, hogy miből gondolod, hogy nekem a gazdasági rész fáj jobban és nem a közbiztonság, mert erre nem tettem utalást a kérdésemben?
2009. nov. 28. 11:26
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
az első...a másodikhoz már hozzászoktam, mert ez van, amióta csak az eszemet tudom, és nem is lesz másképp
2009. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez esetben természetesen az első, mert a másodikat "nem vesszük észre". Ezt persze nem szó szerint értem, mert tudunk róla, de nem olyan feltűnő, hogy na most pont elloptak tőlem a poltikusok xezer forintot.
2009. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyik sem, hanem a szabadság - az igazi - hiánya fáj. Mert az minden fenti dolgot kizár, vagy legalábbis ellensúlyoz.


Más szemszögből nézve a kérdéseid: 1 és 3 lopásról szól, tehát egy lopósok lakta ország, tehát a lopás az élet velejárója, nem pedig sérelem. A fényes nappali verés esetleg plusz szolgáltatás.

2009. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

vissza lehet vezetni a szabadság hiányára is akár jah.

Speciel nekem sokkal megalázóbb az, ha a nyílt utcán meglopnak vagy megvernek mint az, hogy a politikusok lopnak, vagy szar a fizetésem. Persze ez utóbbiak is géz dolgok, de az átlag embernek a közbiztonság szerintem elsődlegesebb.

2009. dec. 3. 09:54
 9/12 anonim válasza:
Kb 1 honapja ereztem mindkettot. Meg is vertek ugy h a kezem is el tort es ki is raboltak(tello , penz , aktak meg ami nallam volt) szoval igy a ketto eggyutt nem kellemes erzes :(
2009. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem irigyellek.

cigányok voltak a támadók vagy magyarok? illetve az ország melyik részén, ha pesten melyik kerületben? csak kíváncsi vagyok nem kötelező válaszolni rá.

2009. dec. 3. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!