Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Amit az USA-ban Halloween...

Amit az USA-ban Halloween este csinálnak a gyerekek, hogy bekopognak házakhoz cukorkáért, az nem veszélyes?

Figyelt kérdés
A szülők nyugodt szívvel elengedik őket bekopogtatni idegenekhez, és nem félnek hogy elrabolja valaki őket esetleg?
2014. okt. 28. 18:29
 1/3 anonim válasza:
gondolom nem messzire mennek hanem csak az utcaban kopogtatnak es lehet h van veluk felnott is
2014. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Én éltem huzamosabb ideig az USA-ban,az általam ismert gyerekek csak az (amúgy meglehetősen hosszú)utcát járták végig,sokszor szülőkkel.
2014. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Mi elmentunk 4 - en, par evvel ezelott itt Magyarorszagon. Nagyon jo moka volt ĂŠs direkt a "gazdag negyedbe" mentunk. Jo emlek maradt. Volt olyan haz, ahol behivtak es egesz kis kiallitasuk volt kis Jezusos meg Betlehemes figurakbol. Olyan is volt, akin majdnem atsiklottunk, de aztan mondta hogy jojjunk, mert kulon azert ment ma vasarolni, mert vart minket. (Elotte papirokat dobtunk be, csak 12 eves hulye fejjel nem irtuk fel hova, ezert gondban voltunk amikor sotetben mentunk vegig az utcakon. :D) Volt olyan oregasszony, aki elkergetett azzal hogy "takarodjatok innen, ti dogok" :D Na de nagyon szorakoztato volt es sok edesseget szedtunk ossze. :D Kar hogy ennek itt nincs nagyobb hagyomanya. En szellem voltam. :)
2014. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!