Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek 73 kg testuly...

Szerintetek 73 kg testuly soknak szamit? Tobbit leírásban.

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok 73 kg es 168 cm. Neha ugy erzem hogy ez nekem megfelel, neha nem. Szerintetek ez normal suly?

2016. jún. 12. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Statisztikailag ez az "enyhén túlsúlyos kategória", de ez önmagában nem mond semmit.

Nem mindegy, hogy ebből mennyi a zsír, mennyi az izom. Az izom nehezebb, a zsír könnyebb, ezért egy ugyanolyan súlyú ember, ha izmos, sokkal kisebb termetű, mint akin több a zsír.


Egyébként meg ahogy jól érzed magad, és ahogy egészséges vagy. Ha nem okoz egészségügyi problémát, akkor ne stresszelj miatta.

2016. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt :) azt elfelejtettem irni hogy versenyszeruen sportolok is , de azert latok magamon felesleget de mar próbálkoztam eltuntetni, de nem sikerült. Lehet nem vagyok kitartó vagy nem is tudom..
2016. jún. 12. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz is, akkor meg aztán főleg ne stresszelj emiatt :)
2016. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom megegyszer a válaszodat :)
2016. jún. 12. 17:36
 5/6 anonim válasza:

100 fekvőtámasz, 100 felülés, 10 kilométer futás

minden egyes nap

légkondi kilőve, helyes étrend

2016. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem sok. Főleg ilyen fiatalon.

Én 169 cm vagyok,36 éves, voltam már 73 kg és szörnyen néztem ki, hiába aerobicoztam, futottam, bicajoztam. Ha sokat ettem, akkor bizony hiába sportoltam, feljöttek a kilók.

Mit sportolsz? Szerintem az étrendedre figyelj jobban oda. Bármit sportolsz, ha befejezed, még több leszel.

2016. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!