Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan kell csujogatni?

Hogyan kell csujogatni?

Figyelt kérdés
Már nagyon megszeretnék tanulni! Maga a szövegrészt tudom csak a végére a "sikítás" nem megy! Remélem értitek! Ti hogy tanultatok meg?

2017. jan. 28. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
,,hujuj jujuj jujuj juj" ezt tanuld meg először hangosan es gyorsan mondani (a zenére) utána jön az magától
2017. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ht...ma próbálkoztam és nagyjából megy de még kell gyakorlat
2017. jan. 29. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak magadtól ami jön :) ha tetszik és tényleg szereted akkor teljesen természetesen fog jönni :)

Hallgass sok olyan zenét amibe csujogatnak és sikongatnak ajánlom az olyan amiben táncolnak és a táncosok hangját hallod :)

Én is innen "tanultam" meg, sokat gyakoroltam itthon, egyedül :D

2017. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én merném, csak attól félek hogy balul csül el :D, de amúgy én is gyakorolnám itthon, csak valaki mindig itthon van. Amugy ugy tervezem hogy majd nem egy normalis proban próbálom meg ahol mindenki ott van, hanem majd inkább mikor 4-6 an összejövünk tácolgatni :D
2017. jan. 31. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez nagyon sokat segít!! -_-
2017. márc. 27. 20:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!