Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A török srácok általában...

A török srácok általában olyan macsósak? Vagy, más jelentőségű náluk a fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Van a csoportunkban (egyetemen) egy török srác.

Először kicsit olyan megszeppentnek tűnt, ezért felkaroltuk,vagyis próbáltuk:D


Kiderült,hogy egyáltalán nem gyámoltalan, sőt annak az ellentéte.

Van neki barátnője,amit próbált eltitkolni, többünknek szexet ajánlott fel.Az egyik barátnőmet oldalba is böktem,mert azt mondta elgondolkodott rajta.

Tegyük hozzá,jóképű srác.


Nem tudom, honnan jött ez neki, hogy szexet kínál vagyis bocsánat, "forró éjszakát" kínál fel.

Náluk nincs fiú-lány barátság, nem szokták fiúk,lányok együtt lógni?

Vagy, valami háremben érzi magát?:D


Mondjuk,nem tűnik vallásosnak sem, a sertést is megette.



2017. febr. 23. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Attol, hogy nem vallasos, meg a tarsadalmuk teljesen mas. Fiuk-lanyok nem vegyulnek egymassal olyan szinten, mint esetleg nalunk (talan Isztambulban mar picit mas a kep a fiatalabb koreben), plusz ha erre meg raveszunk egy olyat, hogy a srac esetleg keleti, del-keleti orszagreszbol jott, akkor eleg szembeotlo kulonbsegek lehetnek (peldaul ez, hogy a "prostitualtnak" nezett titeket - tehat ez a felajanlas inkabb ne imponaljon :D -, mert atlagosabb kozvetlenebb modon viselkedtetek vele, es ilyet otthon nem igazan lathatott a lanyoktol). Haremben nem erzi magat gondolom, hanem szimplan szamara mast jelent a viselkedesetek. Torokorszagban teljesen mast jelent egy mosoly vagy akar itthon atlagosnak tuno "tekintgetes" (pl. sok lany eloszor odakint, amikor egy srac legyen az akar egy pincer a teazoban vagy csak valaki az utcarol kerdezgetni kezdi olyan atlag kerdesekkel, hogy "honnan jottel?" meg tarsai elkoveti azt a hibat, hogy egy egyszeru "bajmosollyal" felel. Ez itthon nem tunik extranak, viszont ez a szimpla gesztus az adott sracnak mar azt jelenti, hogy "na, ez a csajszi benne van a flortben, megkaphato", pedig a te "eszeddel" csak feleltel neki annyival, hogy "Budapest".pl.). Hat ha meg "fel is karoljatok", es lanykent nyittok fele, azt ezek utan el tudod kepzelni, hogy kb. mit jelent :D.
2017. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő Izmirből származik.
2017. febr. 23. 21:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk, amikor elutasító válaszokat kapott, egyszer még próbálkozott,csak kevésbé lényegre törően, de utána,mintha vette volna a lapot.
2017. febr. 23. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy itt nem vallásos, az nem azt jelenti, hogy kint Törökországban sem. Persze, nyilván nem meggyőződéses hívő, de a családja, környezete miatt ott kint gyakorolja az ottani szokásokat. Azzal, hogy szexet ajánlott fel, valóban k*rvának nézett, ami nem jó jel. Ott meg olyan, hogy egyenrangú fiú-lány barátság nincsen, náluk a nő valami alsóbbrendű lény. Szerintem ne akarj vele kezdeni, rengeteg tragikus végű muszlim srác-magyar lány kapcsolatról lehet hallani manapság, ne akarj tőle semmit, teljesen más kultúra. Most lehet mondani, hogy mekkora iszlamofób vagyok, de sajnos ezek csak tények.
2017. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szabad tudni a srac keresztnevet? Vagy a teljes nevenek kezdobetuit? Kiváncsi vagyok ugyan az az izmiri srac-e aki ugyanezt csinálta velem... :D
2017. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2021. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!