Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen agresszív parasztról?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek a városunkban,ritka nagy tuskó,börtöntöltelék,nem tud viselkedni és folyamat belém köt ha meglát,nagyon zavaró és idegesítő,jelenleg 19 éves vagyok ő is ekörül lehet,a barátnőmmel mindig együtt sétálunk és belém köt,pedig tényleg egy rossz szót nem szoktam neki szólni,Lejárok edzeni,90kg körül mozgok,erős vagyok és izmos,de pedagógus szeretnék lenni,nem lehet rendőrségi ügyem ami ellenem szól,ebben az országban meg imádják a roma embereket,szóval tuti én húznám a rövidebbet,az öltözőbe szóba került ez a gyerek és mondták,hogy tényleg egy barom és hogy inkább hagyjam mert a barátnőmet is képes lenne megütni....itthon elgondolkodtam ezen,hogy mi lenne ha megütné a barátnőmet,felment bennem a pumpa és elképzeltem,hogy megfogom leviszem a földre és kinyomom a szemeit és agyon fejelem az arcát,tiszta vér minden én pedig csak ütöm és ütöm amíg lélegzik,képes lennék megölni egy ilyen embert főleg ha a szerettemet merné bántani,ugyan így vagyok az öcsémmel is ha őt valaki bántani merné nem kegyelmeznék annak a srácnak aki elverte vagy szavakkal bántja.Szerintetek ez normális?Ne haragudjatok,hogy hosszú lett és hogy ha esetlegesen rossz topicba írtam a kérdésem.
2017. márc. 28. 17:20
 1/9 anonim válasza:
65%
Az agresszív paraszt jelen esetben magadra használtad jellemzőként vagy a börtöntöltelékre??
2017. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Történetesen a börtöntöltelékre...Alapjáraton egy kedves,jó fej és soha sem kötekedő gyerek vagyok,nagyon ritka amikor csúnya szó elhagyja a számat,nem szoktam idegeskedni se és tényleg nagyon sok idő kell,hogy ideges legyek,de ilyen helyzetben kijön belőlem az állat..Azért köszönöm kedves válaszoló. :D
2017. márc. 28. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Népszokások.. jó helyen van, ma ilyen népszokások vannak...

nagyon felhúzott...

megpróbálhatnátok- a barátnőddel együtt- dupla nullának venni a kötekedését

Ha nekiesnél - ezt várja egyébként - akkor te jönnél ki rosszabbul. A dolog mélyén az lehet, hogy IRIGYEL téged.

Ajánlanék egy jó olvasmányt (könyvalakban jobb, vedd ki a könyvtárból), meg fogsz lepődni, mennyire segítő gondolatok. Az I. könyv köszönetnyilvánítás, kezdheted a II.-nál.

[link]

"Reggel előre beszéld meg magaddal: ma izgága, hálátlan, dölyfös, ármányos, ravasz, összeférhetetlen emberrel lesz dolgom. Azért esnek az emberek ezekbe a hibákba, mert nem tudják, mi a jó, mi a rossz. Mivel azonban én tisztáztam, hogy a jó természete szerint szép, a rossz pedig rút, hogy félrelépő embertársam rokon velem, nem e megegyező vérség és származás alapján, hanem mint az értelem és az istenségtől eredő rész osztályosa, ezért nekem senki sem árthat, mert nem mocskolhat be; nem is neheztelhetek testvéremre, s gyűlölni sem gyűlölhetem. Hiszen együttműködésre születtünk, mint a lábak, a kezek, a szempillák, vagy mint a felső és a alsó fogsor. Egymással ellenségeskedni természetellenes: márpedig ellenségeskedésszámba megy, ha bosszankodunk, vagy elfordulunk egymástól."

2017. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szép és jó amit írsz kedves #2 de ezek az ember már attól egy "csicskának" néznek ha előre köszönsz nekik...Ilyen alapvető társadalmi problémákkal rendelkeznek felénk az emberek.Ahogy tudok elhúzok innen,nem szeretem ezt a várost és a benne élő embereket.1 fekete pötty betudja koszolni a nagy fehér lepedőt és elrontani a látványát...
2017. márc. 28. 18:01
 5/9 A kérdező kommentje:
A könyvet pedig elolvasom ha érdekesnek találom,belefogok olvasni mindenképpen. :) Hiszek abban,hogy mindig van hova fejlődni mint érzelmileg mint fizikailag.
2017. márc. 28. 18:02
 6/9 anonim válasza:
Lehet, hogy mégis el kellene kezdened csúnya szavazat használni néha, elvben levezetik a feszkót. Ne akarj senkit se megölni. Tudom, hogy tehetetlen dühöt érzel emiatt a srác miatt, és igazából teljesen jogos is, de te többre fogsz menni az életben, mint ő, és különben is, egyszer talál majd valamit, ami jobban leköti.
2017. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Feszültség levezetés gyanánt lejárok edzeni,az leköt és szeretem csinálni,úgy legyen ahogy írtad,csak reménykedni tudok ebben. :(
2017. márc. 28. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig le kell verni hogy a helyére kerüljön. Úgy hogy senki ne lássa.
2017. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkodtam már,legszívesebben élve elásnám,nem sajnálnám a srácot...
2017. márc. 29. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!